fot. Katarzyna Mieszawska

Mata to SKUTE BOBO. Nowy kawałek spod szyldu GOMBAO 33


24 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

SKUTE BOBO to zupełnie nowy zawodnik na polskiej scenie hip-hopowej, który właśnie dołączył do składu GOMBAO 33 – ekipy ziomali Maty. Jego nawijka jest jednak dość znajoma. Sprawdźcie, o co chodzi!

SKUTE BOBO – nowy zawodnik w rap grze? Jakby jakiś znany

Kim jest SKUTE BOBO, raper który wrzucił właśnie na kanał GOMBAO 33 swój najnowszy track o tym samym tytule? Internet nie musiał się długo nad tym zastanawiać i szukać odpowiedzi. Tę nawijkę rozpozna każdy, kto choć w minimalnym stopniu orientuje się, co w polskiej hip-hopowej trawie piszczy. Oczywiście, że SKUTE BOBO to nowy alias, który przyjął Młody Matczak, aby podzielić się ze swoimi fanami kolejnymi refleksjami z osobistych doświadczeń z zieloną rośliną, bo jak sam nawija:

Palę dziesięć jointów dziennie, a nie umiem skręcać.

SKUTE BOBO, posłuchaj utworu!

SKUTE BOBO to Mata. Nowy projekt rapera?

Trudno stwierdzić, czemu ma służyć przybranie przez Matę nowej ksywy, bowiem sam raper nie zabrał w tej kwestii głosu, poza wrzuceniem kawałka SKUTE BOBO na swoje sociale. Numer ten raczej nie jest kolejną po Patoreakcji, Kiss cam (podryw roku) i La la la (oh oh) zapowiedzią nadchodzącego albumu Matczaka. Oscylacje fanów krążą bardziej wokół EPki, która być może zostanie dołączona do preorderu drugiego krążka repera. Jednak GOMBAO 33 ma już na swoim koncie kilka zupełnie luźnych wrzutek muzycznych, więc być może SKUTE BOBO jest po prostu kolejną z nich.

Mata – Kiss cam (podryw roku), posłuchaj!

Mata na fali wznoszącej. Premiera albumu Młody Matczak już za chwilę

Bądź co bądź – Mata po raz kolejny skutecznie podgrzewa atmosferę przed premierą swojej nowej płyty, która ukaże się już za niecały miesiąc, bo dokładnie 21 września. Nie przegapcie tej premiery i promującego ją koncertu na Lotnisku Bemowo w Warszawie, 2 października. Szykuje się największe hip-hopowe wydarzenie w historii polskiego rapu, na którym nie może Was zabraknąć!

Mata Kiss Cam Młody Matczak
Mata – “Młody Matczak”, okładka albumu

SKUTE BOBO to zupełnie nowy zawodnik na polskiej scenie hip-hopowej, który właśnie dołączył do składu GOMBAO 33 – ekipy ziomali Maty. Jego nawijka jest jednak dość znajoma. Sprawdźcie, o co chodzi! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →