kadr z klipu "Kiss cam (podryw roku)"

Mata sprzedał 15 tysięcy płyt w 6 godzin

Podziel się newsem:

W 6 godzin po rozpoczęciu preorderu nowej płyty Maty – Młody Matczak, wydawnictwo sprzedało się w ilości uprawniającej do statusu Złotej Płyty.

Nowy kawałek Maty podbija Internet

Mata wczoraj, bez wcześniejszej zapowiedzi, podzielił się nowym utworem Kiss cam (podryw roku), w którym zdradził swój przepis na nieporadny podryw i zatańczył po okiem Michała Milowicza. Jedną z głównych ról w klipie zagrała także DJ-ka i raperka Young Leosia. Teledysk w ciągu kilkunastu godzin zdobył już ponad 1,3 miliona wyświetleń na YouTube, co w przypadku nowości od tego rapera absolutnie nie dziwi.

Sprawdź: Mata uczy się tańczyć pod okiem Michała Milowicza w nowym kawałku „Kiss cam”

Mata – Kiss cam (podryw roku)

Nowy utwór to zapowiedź wyczekiwanego, drugiego albumu Maty, który ujrzy światło dzienne już wkrótce. Krążek zatytułowany Młody Matczak ukaże się 21 września. Wraz z premierą singla rozpoczęła się jego przedsprzedaż płyty. Na stronie 33mata.pl możecie zamówić ją w specjalnej wersji deluxe i z nowym, dedykowanym merchem. Znajdziecie tam także ostatnie bilety na jedyny tegoroczny koncert Maty, który odbędzie się na warszawskim Bemowie.

Sprawdź także: Mata – nowy album 100 dni po maturze i koncert na warszawskim Bemowie

Mata z najszybszą Złotą Płytą w polskiej muzyce

Już 6 godzin po starcie preorderu wytwórnia SMB Label pochwaliła się, że wydawnictwo uzyskało status Złotej Płyty. To pierwszy polski artysta, który może pochwalić się takim wynikiem.

W 6 godzin po rozpoczęciu preorderu nowej płyty Maty – Młody Matczak, wydawnictwo sprzedało się w ilości uprawniającej do statusu Złotej Płyty. Nowy kawałek Maty podbija Internet Mata wczoraj, bez wcześniejszej zapowiedzi, podzielił się nowym utworem Kiss cam (podryw roku), w którym zdradził swój przepis na nieporadny podryw i zatańczył po okiem Michała Milowicza. Jedną z głównych […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →