Mata prezentuje nowy singiel z gościnnym udziałem White’a 2115

Podziel się newsem:

Mata się nie zatrzymuje i prezentuje kolejny singiel zapowiadający jego nowy album Młody Matczak. Sprawdźcie La la la (oh oh) z gościnnym udziałem White’a 2115.

Mata kontynuuje promocję swojego drugiego albumu. Jego poprzedni singiel Kiss cam (podryw roku) bił rekord za rekordem i jako pierwszy polskojęzyczny kawałek trafił na światową listę Billboard Global 200 Excl. U.S.

Przeczytaj: Mata na ustawce z własnymi rekordami. Raper po raz kolejny pobił swoje wyniki

Mata i White 2115 w kolejnym wspólnym singlu La la la (oh oh)

Dziś do sieci trafił trzeci już singiel zapowiadający album Młody Matczak. Na La la la (oh oh) gościnnie udzielił się White 2115. Tytuł mógł niektórych zmylić gdyż na wydanym w ubiegłym roku krążku White’a znalazł się utwór o podobnej nazwie – Oh oh (lalala), na którym gościł Mata.

Choć na pierwszy rzut oka tytuł może wydawać się znajomy, Mata ma dla was zupełnie nowy singiel ze swojego nadchodzącego albumu, w którym gościnnie udzielił się White 2115. „La la la (oh oh)” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a klip do niego znajdziecie na naszym kanale. Preorder drugiego krążka Michała czeka na was na SBM Store, a bilety na jedyny koncert Maty w Polsce promujący jego album znajdziecie na 33mata.pl – w sprzedaży została ostatnia pula.

czytamy na FB SBM Label

Klip do nowego kawałka został nakręcony podczas ubiegłotygodniowego festiwalu Rap Stacja. Sprawdźcie.

Mata ft. White 2115 – La la la (oh oh)

Sprawdź także: Tata Maty napisał książkę „Jak wychować rapera„. Sprawdźcie szczegóły

Premiera płyty Młody Matczak zaplanowana jest na 21 września.

Mata się nie zatrzymuje i prezentuje kolejny singiel zapowiadający jego nowy album Młody Matczak. Sprawdźcie La la la (oh oh) z gościnnym udziałem White’a 2115. Mata kontynuuje promocję swojego drugiego albumu. Jego poprzedni singiel Kiss cam (podryw roku) bił rekord za rekordem i jako pierwszy polskojęzyczny kawałek trafił na światową listę Billboard Global 200 Excl. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.