kadr z klipu "Kiss cam"

Mata ustanowił kolejny rekord i sprzedał najwięcej biletów w historii polskiego rapu


06 lipca 2021

Podziel się newsem:

Mata najwyraźniej dobrze się czuje jako rekordzista, ponieważ, uwaga – znowu to zrobił. Raper po raz kolejny rozbił bank – tym razem pobił wynik, dotyczący sprzedaży biletów na koncerty.

Mata kręci liczby, ale przecież nie z niczego

Ostatnio informowaliśmy, że Michałowi udało się w sześć godzin od rozpoczęcia preorderu sprzedać aż 15 tysięcy płyt. Jego drugi studyjny album zatytułowany Młody Matczak ma realne szanse na prędką platynę. Podwójną? Potrójną? Pożyjemy, zobaczymy, ale sądząc po tym, co dzieje się również na Spotify, taka nagroda to tylko kwestia czasu.

Pisaliśmy również o tym, jak Mata pobił swój dzienny wynik odtworzeń na wyżej wymienionym serwisie streamingowym. Raper wypuścił numer Kiss cam (podryw roku), który w dwadzieścia cztery godziny został odsłuchany aż 701,519 razy. Wcześniejszy rekord pod względem dziennych odtworzeń także należał do niego – konkretniej do utworu Patoreakcja (ten wykręcił 643,846 razy streamów), który zdetronizował Polskie Tango Taco Hemingwaya.

Mata Kiss Cam Młody Matczak
Mata – „Młody Matczak”, okładka albumu

Warto też dodać, że najnowszy singiel rapera wciąż plasuje się na pierwszym miejscu na youtube’owej karcie na czasie.

Mata – Kiss cam (podryw roku)

Największy hip-hopowy koncert już w październiku

Raper 2 października zagra koncert na warszawskim Bemowie, który zapowiedziano, jako jeden jedyny występ w tym roku z jego nowym materiałem.

Tym razem publiczność może spodziewać się niezwykłego i produkcji na światowym poziomie, jakich na polskich scenach jeszcze nie było. Chcemy, by ten koncert zapisał się w historii nie tylko ze względu na sam występ artysty, ale także oprawę wizualną i efekty specjalne

– zapowiedzieli organizatorzy wydarzenia.

Sold Out Agencja, zajmująca się organizacją wydarzenia właśnie poinformowała, że osiągnięto rekordową sprzedaż biletów.

Już na tym etapie promocji, na ponad 3 miesiące przed wydarzeniem, osiągnęliśmy rekordową sprzedaż biletów, której do tej pory solowo nie osiągnął żaden raper w Polsce. To będzie produkcja, jakiej polski hip-hop jeszcze nie widział

– powiedziała Magda Dubrawska, właścicielka Sold Out Agencji

Obecnie w sprzedaży zostały bilety z ostatniej, piątej puli oraz wejściówki VIP. Wczoraj do sieci trafił też trailer koncertu, jaki raper zagra w październiku na lotnisku Bemowo.

Mata, trailer koncertu

Mata najwyraźniej dobrze się czuje jako rekordzista, ponieważ, uwaga – znowu to zrobił. Raper po raz kolejny rozbił bank – tym razem pobił wynik, dotyczący sprzedaży biletów na koncerty. Mata kręci liczby, ale przecież nie z niczego Ostatnio informowaliśmy, że Michałowi udało się w sześć godzin od rozpoczęcia preorderu sprzedać aż 15 tysięcy płyt. Jego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →