fot. @kadovsky

Hotel Maffija 2” nie tylko ściany ma ze złota. Ekipa SBM idzie po platynę


19 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Hotel Maffija 2 oficjalnie pokrył się złotem jeszcze w preorderze. Czy kogoś to dziwi? Raczej nie, ale skład SBM Label na pewno na tym osiągnięciu nie poprzestanie.

Hotel Maffija 2 przejmuje kartę na czasie

Projekt SBM Label po raz pierwszy odpalono w 2020 roku – wspólny album raperów zrzeszonych w wytwórni ukazał się w czerwcu i… z automatu stał się hitem. Druga odsłona była więc pewna, a skala eventu miarowo eskalowała. Lekko ponad tydzień temu wyszedł pierwszy utwór z Hotelu Maffija 2huczna Parapetówa, która niejako zapowiadała, czego można spodziewać się po albumie.

Przeczytaj: Pojawiły się 3 ostatnie single zwiastujące „Hotel Maffija 2”

Już standardowo, oprócz nowych kawałków spod szyldu labelu, na kanale wytwórni regularnie pojawiały się również vlogi, skrzętnie dokumentujące przebieg całego projektu. Lawenda – ostatni z opublikowanych singli z drugiego albumu składu SBM okupuje pierwsze miejsce na youtube’owej karcie na czasie, na której utrzymuje się także wspominana Parapetówa oraz Agrest i bez.

SB Maffija – Lawenda

Jest złoto, będzie platyna?

Hotel Maffija 2 jeszcze w przedsprzedaży pokrył się złotem, choć prawdopodobnie to osiągnięcie zdoła jeszcze przeskoczyć. Album w preorderze można zamówić na sbmstore.pl, płyta będzie zaś wysyłana od 16 lutego. Wszystko wskazuje na to, że w drugiej połowie lutego, krążek powinien wlecieć na streamingi.

Z okazji tego osiągnięcia, SBM Label podzieliło się okładką wydawnictwa. Tak samo, jak muzyka oraz klipy, również strona graficzna Hotelu powstała podczas wyjazdu ekipy.

Który z dotąd wydanych kawałków podoba się Wam najbardziej?

Hotel Maffija 2 złota płyta
Zdjęcie: @karolgustavv
Artwork/art director: @tokudlak

Hotel Maffija 2 oficjalnie pokrył się złotem jeszcze w preorderze. Czy kogoś to dziwi? Raczej nie, ale skład SBM Label na pewno na tym osiągnięciu nie poprzestanie. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →