kadr z „Hotel Maffija 2: Zaginione taśmy (szkoda, że się odnalazły)"

„Hotel Maffija 2” to mistyfikacja? Lazy The Loser przeprowadził śledztwo


08 czerwca 2022

Podziel się newsem:

SBM Label opublikował zaginione taśmy związane z Hotelem Maffija 2. W krótkim wideo Lazy The Loser przeprowadził śledztwo, w ramach którego starał się odpowiedzieć na pytanie, czy zimowy projekt stołecznej wytwórni był mistyfikacją.

Drugi wyjazd SBM Label to kłamstwo?

Wczoraj na kanale SBM Starter ukazało się trzyminutowe wideo, które zarejestrowano podczas prac nad drugim Hotelem Maffija. W jego trakcie Lazy The Loser stara się znaleźć odpowiedź na pytanie, czy Hotel Maffija 2 był mistyfikacją. W filmie pojawiają się m.in. Białas, Solar i Lanek. Za wideo odpowiada Alexander Pieniążek.

Zobacz: Ekipa SBM doszła do platyny. Hotel Maffija 2 z kolejnym wyróżnieniem sprzedażowym

Czy Hotel Maffija 2 to jedna wielka mistyfikacja? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, Lazy przeprowadził dziennikarskie śledztwo. To, co odkrył, może was zadziwić, a wszystkiego dowiecie się z zaginionych taśm, których zapis jest już dostępny.

– czytamy w opisie

Hotel Maffija 2: Zaginione taśmy (szkoda, że się odnalazły)

SBM Label ze świetnymi wynikami sprzedażowymi

Vlog to nie jedyne działania, dzięki którym stołeczna wytwórnia przypomina o drugiej odsłonie Hotelu. W poniedziałek 6 czerwca SBM Label poinformował o kolejnym wyróżnieniu sprzedażowym. Drugi Hotel Maffija sprzedał się w nakładzie uprawniającym Związek Producentów Audio Video do przyznania wytwórni potrójnej Platynowej Płyty. Rodzimy artyści otrzymują wspomniane wyróżnienie za sprzedaż przekraczającą dziewięćdziesiąt tysięcy egzemplarzy. Wraz z informacją o kolejnej platynie, warszawski label zaprosił fanów do wzięcia udziału w zbiórce dla trzynastomiesięcznego Maksa.

Ta platyna to niejedyna niespodzianka związana z Hotelem, jaką przygotowaliśmy dla Was w tym tygodniu, więc śledźcie nas uważnie.

– widnieje pod zdjęciem

SBM Label opublikował zaginione taśmy związane z Hotelem Maffija 2. W krótkim wideo Lazy The Loser przeprowadził śledztwo, w ramach którego starał się odpowiedzieć na pytanie, czy zimowy projekt stołecznej wytwórni był mistyfikacją. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →