kadr z teledysku

Ekipa SBM doszła do platyny. “Hotel Maffija 2” z kolejnym wyróżnieniem sprzedażowym


18 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ekipa SBM Label odniosła kolejny sprzedażowy sukces. Hotel Maffija 2 otrzymał wysokie wyróżnienie od ZPAV. Sprawdź, jak świętuje wytwórnia Solara i Białasa!

SB Maffija z kolejną platyną

Dziś Hotel Maffija 2 oficjalnie świętuje swoją premierę. W związku z tym stołeczna wytwórnia poinformowała o kolejnym sukcesie projektu. Jak podaje SBM Label, krążek sprzedał się w nakładzie przekraczającym trzydzieści tysięcy egzemplarzy. Dzięki temu Związek Producentów Audio Video przyznał wytwórni platyną płytę.

Zobacz: Hotel Maffija 2 nie tylko ściany ma ze złota. Ekipa SBM idzie po platynę

Aby uczcić wysoką sprzedaż drugiego Hotelu, na kanale SBM opublikowano pełnoprawny odsłuch krążka w formie jednego wideo. Album składa się z dwudziestu piosenek powstałych podczas wyjazdu zawodników SB Maffiji. Prace nad Hotelem Maffija 2 mogliśmy oglądać za sprawą specjalnie tworzonych vlogów publikowanych na kanale stołecznego labelu.

SB Maffija – Hotel Maffija 2 – tracklista

Parapetówa
Za karę
Agrest i bez + 2115
Co to za bluza Lanek?
Doba hotelowa + 2115
Droga pani + Nypel
Zielona szkoła + Nypel
Śniadanie w hotelu
Wroobel daj to głośniej
Bania u Solara
Chodzę po Luwrze
Prometazyna
GOMBAO 33Łyk i Buch
Baśnie Braci Kacperczyk
Pancerz
Do zobaczenia
Postanowienia noworoczne
Szansa na sukces
Lawenda
Wiatr wielkich zmian

SB Maffija – Hotel Maffija 2 [cały album]

Tygodniowy wyjazd okazał się owocny

Druga odsłona wyjazdowego projektu Maffijczyków rozpoczęła się 11 stycznia za sprawą singla Parapetówa. Od tego czasu teledysk do niniejszego utworu zebrał blisko dziewięć i pół miliona wyświetleń na YouTube. Ostatni z singli, do którego klip został nagrany w pałacu, to Wiatr wielkich zmian, czyli solowy utwór Lanka. Wideo trafiło na platformę 19 stycznia.

Zobacz również: Midasowy Dwór. Jak Hotel Maffija 2 ozłocił SBM Label

Mimo że wyjazd się zakończył, działania okołohotelowe nie zostały zakończone. Z okazji trzech milionów subskrybentów, wytwórnia Solara i Białasa postanowiła przedłużyć akcję, tyle że w studiu NOBOCOTO. W ramach specjalnych sesji nagraniowych powstały takie utwory, jak 2kcal z Nyplem, Proste fakty z 2115, czy Testoteronowy Don i Mała chmurka. Przedostatni z wymienionych kawałków, oprócz Maffijczyków, wystąpili również Włodar, Kękę i Marian Lichtman. W Małej chmurce zawodników SB wspomógł Kuqe, reprezentant 2115.

SB Maffija & Kuqe 2115 – Mała chmurka

Ekipa SBM Label odniosła kolejny sprzedażowy sukces. Hotel Maffija 2 otrzymał wysokie wyróżnienie od ZPAV. Sprawdź, jak świętuje wytwórnia Solara i Białasa! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins SB Maffija […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →