kadr z teledysku

Marian Lichtman, Włodar i Kękę w nowym singlu SBM Label


31 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Zawodnicy SBM Label lubią zaskakiwać. W najnowszej odsłonie bonusowej zawartości Hotelu Maffija 2 gościnnie wystąpili Marian Lichtman, Kękę oraz Włodar.

Marian Lichtman w utworze z katalogu SBM Label

W sobotę 29 stycznia Maffijczycy opublikowali kolejny teledysk promujący wersję deluxe drugiego Hotelu Maffija. W singlu Testosteronowy Don oprócz zawodników SBM Label, czyli Solara, Białasa i Kinny’ego Zimmera wystąpili również Kękę, Włodar z SP ZOO oraz Marian Lichtman. Za muzykę do utworu odpowiada Lanek, natomiast za realizację wokali, mix oraz master Legendardny DJ Johny. Teledysk nakręcił i zmontował Filip Krupa.

SB Maffija feat. Kękę, Włodar, Marian Lichtman – Testosteronowy don

Przed premierą singla na YouTube i serwisach streamingowych warszawska wytwórnia zapowiedziała międzypokoleniową kooperację za pośrednictwem vloga. W dziesięciominutowym filmie autorstwa ZAKZVISION widzimy m.in. moment, w którym Solar wpadł na pomysł zaproszenia Mariana Lichtmana do utworu czy przebitki z kręcenia teledysku.

SBM Label – Życie jest za krótki, by mieć tescia w normie

Marian Lichtman nie pierwszy raz brata się z rapem

Członek legendarnej grupy Trubadurzy, w której skład wchodzili m.in. Krzysztof Krawczyk, Sławomir Kowalewski i Jerzy Krzemiński, zaliczył już hip-hopowy epizod. Podczas akcji #hot16challange2 Mariana Lichtmana nominował Łona. Artysta odpowiedział na nominację od szczecińskiego rapera, a jego zwrotkę obejrzało ponad siedemset tysięcy osób. Marian Lichtman do dalszej zabawy zaprosił Krzysztofa Krawczyka, Aldonę Orłowską oraz Dwa Sławy.

Marian Lichtman – #hot16challange2

SBM Label udostępniło Hotel Maffija 2 jako album

Dzień przed publikacją utworu z Kękę, Lichtmanem i Włodarem SBM Label oficjalnie zaprezentowali słuchaczom Hotel Maffija 2 na streamingach. Finalnie na krążku znalazło się dwadzieścia utworów, a wśród gościnnych zwrotek znaleźli się Nypel, 2115, GOMBAO 33 oraz Nowciax.

SB Maffija – Hotel Maffija 2 – tracklista

Parapetówa
Za karę
Agrest i bez 2115
co to za bluza lanek?
Doba hotelowa x 2115
Droga Pani x Nypel
Zielona szkoła x Nypel
Śniadanie w hotelu
WROOBEL DAJ TO GŁOŚNIEJ
Bania u Solara
Chodzę po Luwrze
Prometazyna
Postanowienia noworoczne
GOMBAO 33 – Łyk i buch
Baśnie braci Kacperczyk
Pancerz
Do zobaczenia
Postanowienia noworoczne
Nypel x Nowciax – Szansa na sukces
Lawenda
Wiatr wielkich zmian

Zobacz: Midasowy Dwór. Jak Hotel Maffija 2 ozłocił SBM Label

sbm label hotel maffija 2
okładka albumu SB Maffija – Hotel maffija 2, SBM Label 2022. Fot. Karol Małecki, artwork/art director Tomek Kudlak

Zawodnicy SBM Label lubią zaskakiwać. W najnowszej odsłonie bonusowej zawartości Hotelu Maffija 2 gościnnie wystąpili Marian Lichtman, Kękę oraz Włodar. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →