kadr z teledysku

Berson wypuścił „Hakuna Matata” z Włodarem. Ruszył preorder


09 listopada 2021

Podziel się newsem:

Reprezentant Spółki ZOO, Berson, ruszył z preorderem dwóch projektów jednocześnie. Oba krążki zostaną wydane nakładem Def Jam Recordings Poland. Raper podzielił się informacją publikując singiel Hakuna Matata, w którym obok Bersona wystąpił Włodar.

Berson z nowym singlem

Na kanale Spółki ZOO opublikowano utwór Hakuna Matata, do którego Berson zaprosił Włodara – autora popularnego utworu Się wjeżdża. Bit wyprodukował @atutowy, natomiast mixem i masteringiem zajął się Enzu. Teledysk to wspólne dzieło Borysa Bernackiego, odpowiedzialnego za zdjęcia i montaż oraz Aleksandry Krzemienieckiej – autorki scenariusza i reżyserki klipu.

Berson feat. Włodar – Hakuna Matata

Żelbet doczekał się fizycznego wydania

Wraz z premierą singla ruszyła sprzedaż dwóch projektów Bersona. Pierwszy z nich to Żelbet EP, którego cyfrowa premiera odbyła się w zeszłym roku. Drugi album to Żelbeton Solo. Żelbet EP zostanie dodane do specjalnie przygotowanego wariantu preorderowego Żelbeton Solo. Płytę można zakupić w oficjalnym sklepie Def Jam Recordings Poland. Album pojawi się na rynku fonograficznym 17 grudnia tego roku.

Zobacz: Berson z gościnnym udziałem Mario w singlu MRDGHW

Do samej płyty składającej się z 10 singli dodamy jeszcze trzy numery bonusowe. Jeden z nich mogliście już usłyszeć na łamach newonce.radio, a do tego dwa naprawdę konkretne remixy moich utworów wykonane przez najlepszych producentów. Ten materiał, to kawał mojego życia. Robię to dla Was zwierzaki, słuchajcie Spółki ZOO, bawcie się dobrze, wszystkiego dobrego i z fartem!

Zapowiada Berson.

Słuchacze mogą zdecydować się wyłącznie na najnowszy materiał członka SP ZOO, zestaw z Żelbet EP lub zaopatrzyć się w limitowany box. W wersji z pudełkiem (oprócz płyt) znajdą się także bletki, zapalniczka CLIPPER oraz młynek. Całość zostanie zapakowana w czarne opakowanie.

berson żelbeton solo def jam recordings poland
limitowane pudełko Żelbeton Solo, materiały prasowe

Reprezentant Spółki ZOO, Berson, ruszył z preorderem dwóch projektów jednocześnie. Oba krążki zostaną wydane nakładem Def Jam Recordings Poland. Raper podzielił się informacją publikując singiel Hakuna Matata, w którym obok Bersona wystąpił Włodar. Berson z nowym singlem Na kanale Spółki ZOO opublikowano utwór Hakuna Matata, do którego Berson zaprosił Włodara – autora popularnego utworu Się […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →