kadr z teledysku

Jan-rapowanie tłumaczy małą aktywność na “Hotel Maffija 2


24 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sesje nagraniowe do Hotel Maffija 2 dobiegły już końca, jednak echa wyjazdu zawodników SBM Label nie cichną. Jan-rapowanie w mediach społecznościowych wyjaśnił, czemu jego aktywność we vlogach i utworach nie była tak duża, jak za pierwszym razem.

Jan-rapowanie odnosi się do pytań fanów

W trakcie promowania albumu Hotel Maffija 2, w Internecie wrzało od dyskusji, kogo brakuje we vlogach lub piosenkach, albo kogo czasami jest za dużo. Jednym z “wielkich nieobecnych” okazał się Jan-rapowanie, który wystąpił w niewielkiej liczbie utworów oraz rzadko widywaliśmy go przed kamerami. Raper odniósł się do całej sytuacji już w utworze Pancerz z Bedoesem i Fukajem, gdzie nawinął “Mam teraz na głowie trzy płyty/Powiedzą ci, że się lenię/Na jedną nagrałem więcej tracków, niż na dwie poprzednie/Razem wzięte kurwa, ale mało cię we vlogach/Nie robię w rozrywce, ja chciałem tylko rapować”.

SB Maffija (Bedoes x Fukaj x Jan-rapowanie) – Pancerz

Mimo wystosowanego komentarza Jan-rapowanie nie zamknął tematu. Współautor Uśmiechu postanowił odnieść się do zaistniałej sytuacji również za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zawodnik SBM Label opublikował wypowiedź w jednej z relacji na Instagramie.

Zobacz: SBM Label z najlepszymi wynikami w historii wytwórni

Niektórzy pytają, czemu nie nawinąłem więcej na HM2. Spieszę z odpowiedzią. Od kilku/kilkunastu miesięcy pracuję nad BUFORem. Jestem obecnie na etapie finalizacji tej płyty. Nagrałem na nią już w tej chwili więcej numerów, niż na Plansze i Uśmiech ŁĄCZNIE. Do tego mam na głowie inny projekt, który też za chwilę musi być skończony. Na Hotelu nagrałem i tak więcej zwrotek, niż finalnie ujrzało światło dzienne, ale zabierałem je z numerów, bo przestawały mi się podobać. Cieszę się, że mogłem z bliska obserwować powstawanie HM2 i dołożyć do niego swoją cegiełkę, ale jeśli chodzi o MNIE, to po prostu nie był najlepszy moment. Dałem tyle, ile mogłem. Pozdrawiam!

– informuje Janek.

Janek rusza w trasę

Pod koniec listopada Jan-rapowanie ogłosił, że pracuje nad kolejnym solowym materiałem. Pierwszą wzmianką o tymże były dwa utwory opublikowane pod wspólną nazwą TERMINAL, czyli Szymek Smorąg i DZISIAJ. Niedługo później, w grudniu SBM Label oraz podopieczny wytwórni wystosowali komunikat, że Jan-rapowanie rusza w trasę. Raper zagra dwa koncerty w kwietniu, które promować będą album BUFOR. Premierę płyty zaplanowano na 10 marca.

Jan-rapowanie w trasie – sprawdź daty!

Sesje nagraniowe do Hotel Maffija 2 dobiegły już końca, jednak echa wyjazdu zawodników SBM Label nie cichną. Jan-rapowanie w mediach społecznościowych wyjaśnił, czemu jego aktywność we vlogach i utworach nie była tak duża, jak za pierwszym razem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →