fot. @kvcper

Znowu na solo. Jan-rapowanie wrócił z nowymi singlami


21 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Jan-rapowanie oficjalnie wraca do muzycznej aktywności. Po prawie dwóch latach przerwy od solowych nagrywek raper podzielił się z fanami nie jednym, a dwoma nowymi utworami. Oto TERMINAL.

Jan-rapowanie z powrotem na trackach

Przez jakiś czas nie było o nim słychać – jedynie na featach, których położył kilka po wydaniu albumu Uśmiech. Nowości zapowiadał enigmatycznie już od wakacji – ich pierwszy zwiastun ukazał się w sierpniu na Instagramie rapera.

Wracam do Was niedługo (stosunkowo) ze swoimi rzeczami

I faktycznie wrócił. Fani czekali mniej niż cztery miesiące, więcej niż trzy, ale ostatecznie Jan-rapowanie wywiązał się ze swojej obietnicy i puścił w eter dwa singlowe numery. Szymek Smorąg oraz DZISIAJ wpadły na serwisy streamingowe pod wspólną nazwą TERMINAL i ewidentnie są omenem nowego etapu w twórczości Janka.

Przeczytaj: Klaudia Szafrańska i Jan-rapowanie zabierają nas w podróż po „Paryżu Północy”

Jan-rapowanie terminal
fot. @kvcper

Urodzinowe single

Jan-Rapowanie dziś, czyli 21 listopada obchodzi swoje 23. urodziny i dokładnie tę datę wybrał, by podzielić się z fanami nową muzyką. Raper znowu jest w grze, a pytanie brzmi: co takiego czeka nas po Uśmiechu?

Cześć! Po niespełna dwóch latach przerwy wracam z solowymi rzeczami. 23 urodziny uznałem za odpowiedni moment na podzielenie się z wami rąbkiem tego, co przygotowałem na przyszły rok. Łapcie Terminal! Są to dwa zupełnie różne od siebie numery, oba bardzo bardzo mi bliskie. DZISIAJ traktuję jako podsumowanie mojej dotychczasowej drogi muzycznej i pewnego rodzaju zaproszenie Was za kulisy, o których do tej pory nie opowiadałem. SZYMEK SMORĄG, to historia, która w zasadzie nigdy się nie wydarzyła. Nigdy. Oba kawałki są dostępne we wszystkich serwisach streamingowych.
Trzymajcie się! Dzięki!

Jan

– napisał artysta na swoim profilu w mediach społecznościowych

Koniecznie posłuchajcie nowości od Janka i dajcie znać, jak wam siedzą!

Jan-rapowanie – TERMINAL

Jan-rapowanie oficjalnie wraca do muzycznej aktywności. Po prawie dwóch latach przerwy od solowych nagrywek raper podzielił się z fanami nie jednym, a dwoma nowymi utworami. Oto TERMINAL. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Jan-rapowanie z powrotem na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →