kadr z teledysku

Bedoes z kolejnym wysokim wynikiem. Tym razem na Instagramie


15 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Bedoes po raz kolejny może pochwalić się imponującymi wynikami. Zawodnik SBM Label podbija Instagram, przekraczając kolejny próg obserwujących.

Beddy Soprano podbija Instagram

Bedoes został kolejnym polskim raperem, który przebił próg miliona obserwujących na Instagramie. Do grona najpopularniejszych hip-hopowców na tej platformie należą również Quebonafide oraz Malik Montana. Wśród wymienionych twórców znalazłby się również Mata, gdyby nie usunął pierwotnego profilu.

Zobacz: Bedoes i Lanek dołączają do wąskiego grona hip-hopowców

Do miliona obserwujących zbliżają się jednak niektórzy artyści. Young Leosi brakuje niecałych trzystu tysięcy, natomiast Kizownika dzieli wyłącznie połowa odległości w porównaniu do protegowanej Żabsona. Sam szef Internaziomali dotrze do miliona obserwatorów po uzyskaniu dwustu osiemdziesięciu tysięcy followersów.

bedoes milion instagram
screenshot oficjalnego profilu Bedoesa na Instagramie

Kolejny sukces rapera w przeciągu ostatnich miesięcy

Milion obserwujących na Instagramie to nie pierwsza sytuacja, w której Bedoes zasilił ścisłą czołówkę zasięgową. W grudniu zeszłego roku raper z Bydgoszczy wraz z Lankiem otrzymali diamentową płytę za sprzedaż albumu Opowieści z Doliny Smoków. Związek Producentów Audio Video przyznaje rodzimym artystom wspomniany certyfikat za sprzedaż ponad stu pięćdziesięciu tysięcy egzemplarzy danego krążka.

Zobacz również: Bedoes i Lanek sprezentowali fanom diamentowe płyty za Opowieści z Doliny Smoków

Pierwsza w moim życiu, jedna z kilku w kraju. Chciałem się rozpisać, ale zostawiam po prostu zdjęcie, które zrobiła mi moja Mama, gdy uznałem, że chcę „raperskie zdjęcie”, bo chcę być raperem. Dziękuję Wam, dzięki Wam ten dzieciak spełnia marzenia. 2115.

– pisał wówczas raper.

Bedoes po raz kolejny może pochwalić się imponującymi wynikami. Zawodnik SBM Label podbija Instagram, przekraczając kolejny próg obserwujących. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Beddy Soprano podbija Instagram Bedoes został […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →