Bedoes i SBM Label ruszają ze sprzedażą limitowanego winyla „Opowieści z Doliny Smoków”


17 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Już dziś o godzinie 15:00 wystartuje sprzedaż limitowanego winyla Opowieści z Doliny Smoków. Ponadto SBM Label zdradził, iż Bedoes i Lanek pracują nad kolejnym albumem. Sprawdźcie szczegóły.

Czas pożegnać Smoki

bedoes
Bedoes & Lanek – Opowieści z Doliny Smoków – okładka albumu

Bedoes i Lanek swoim pierwszym wspólnym albumem sprawili, że Smoki widział prawie każdy słuchacz rapu w Polsce. Poszczególne single z trzeciego studyjnego albumu Bedoesa nie schodziły z list przebojów, a kolejne klipy zdobywały miliony wyświetleń. Natomiast sam album zaledwie 5 dni po premierze uzyskał status Platynowej Płyty.

Bedoes & Lanek – 1998 (mam to we krwi)

W związku z tak ogromnym sukcesem Bedoesa, SBM Label postanowiło przygotować limitowane wydanie Opowieści z Doliny Smoków, o czym pisaliśmy już na początku marca. Naszą uwagę przykuła wtedy kontrowersyjna okładka, bowiem zobaczymy na niej… nagiego Bedoesa i Lanka.

Ilość egzemplarzy winyla Opowieści z Doliny Smoków została mocno ograniczona. Do sprzedaży trafi tylko 500 sztuk. Ponadto, w sklepie SBM pojawią się także nowe koszulki stworzone specjalnie na potrzeby tego projektu. Sprzedaż limitowanego wydania OzDS wystartuje dziś, równo o godzinie 15:00 na stronie sbmstore.pl

Album w drodze!

Oprócz informacji o winylu Opowieści z Doliny Smoków, SBM Label poinformowało także o tym, że Bedoes i Lanek pracują nad kolejnym wspólnym projektem.

Oczywiście nie poznaliśmy jeszcze jego tytułu, jednak podczas transmisji live na Instagramie Borysa, kilka razy mogliśmy usłyszeć kilka snippetów. Ponadto, na wczorajszym koncercie, bydgoski raper zagrał kilka nowych utworów. Tak czy siak, niedługo powinniśmy otrzymać więcej informacji na temat nowego albumu. Jednak czy nowy projekt powtórzy sukces OzDS?

O warstwę muzyczną krążka jestem spokojny, ponieważ Lanek, chociażby na ostatnim albumie Białasa udowodnił, że jest w życiowej formie jeżeli chodzi o produkcję bitów. Wielką niewiadomą jest natomiast to, jak zaprezentuje się Bedoes, który dobre numery bardzo często przeplatał tymi przeciętnymi. Optymizmem jednak napawa mnie gościnna zwrotka, którą Borys położył na H8M5 Białasa.

Białas feat. Bedoes – Morfina

Już dziś o godzinie 15:00 wystartuje sprzedaż limitowanego winyla Opowieści z Doliny Smoków. Ponadto SBM Label zdradził, iż Bedoes i Lanek pracują nad kolejnym albumem. Sprawdźcie szczegóły. Czas pożegnać Smoki Bedoes i Lanek swoim pierwszym wspólnym albumem sprawili, że Smoki widział prawie każdy słuchacz rapu w Polsce. Poszczególne single z trzeciego studyjnego albumu Bedoesa nie […]

Polish Hip-Hop Festival 2021

Biletomat.pl
od 240 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →