kadr ze „Śmieją się z nas na TikToku”

SBM Label świętuje poczwórną platynę “Hotelu Maffija 2”. Maffijczycy mają z tej okazji niespodziankę dla słuchaczy


13 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

SBM Label po raz kolejny może pochwalić się świetną sprzedażą. Hotel Maffija 2 nagrodzono poczwórnie Platynową Płytą. Stołeczna wytwórnia opublikowała z tej okazji niespodziankę w serwisach streamingowych.

SBM Label się nie zatrzymuje w kolekcjonowaniu platyn

Wczoraj w mediach społecznościowych SBM Label pojawiła się informacja o najnowszej nagrodzie przyznanej wytwórni Solara i Białasa. Tegoroczny Hotel Maffija 2 otrzymał od Związku Producentów Audio Video poczwórnie Platynową Płytę. Oznacza to, że album sprzedał się w nakładzie przekraczającym sto dwadzieścia tysięcy egzemplarzy. Na oficjalnej stronie ZPAV na razie nie wymieniono drugiego Hotelu wśród innych tegorocznych wyróżnień, ponieważ lista aktualizowana jest co dwa tygodnie.

Zobacz: Ekipa SBM doszła do platyny. Hotel Maffija 2 z kolejnym wyróżnieniem sprzedażowym

Kolejna nagroda, która może trafić do Maffijczyków, to Diamentowa Płyta. Przyznaje się ją za sprzedaż stu pięćdziesięciu tysięcy płyt. W tym roku otrzymali ją m.in. Bedoes i Lanek za album Opowieści z Doliny Smoków i Mata za debiutanckie 100 dni do matury oraz Młodego Matczaka. Hotel Maffija 2 zadebiutował na rynku pod koniec stycznia.

SB Maffija – co to za bluza lanek?

SBM Label z niespodzianką

Wraz z ogłoszeniem przebicia kolejnego progu sprzedażowego SBM opublikował w serwisach streamingowych Hotel Maffija 2 (3 000 000 Deluxe). Wspomniane wydanie składa się z dwudziestu pięciu piosenek, które powstały w ramach projektu. Na półtoragodzinnym wydawnictwie usłyszycie takie bonusy, jak Proste fakty od 2115, Testosteronowy Don z udziałem Włodara, KęKę i Mariana Lichtmana czy Małą chmurkę.

SB Maffija – Hotel Maffija 2 (3 000 000 Deluxe) – odsłuch albumu

SBM Label po raz kolejny może pochwalić się świetną sprzedażą. Hotel Maffija 2 nagrodzono poczwórnie Platynową Płytą. Stołeczna wytwórnia opublikowała z tej okazji niespodziankę w serwisach streamingowych. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →