Youtube

Pojawiły się 3 ostatnie single zwiastujące „Hotel Maffija 2”


18 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na oficjalny kanał SBM Label dodano 3 kolejne single promujące ich nadchodzący wspólny album, Hotel Maffija 2. Każdy z nich opatrzony jest także klipem. Sprawdź szczegóły.

W numerze Baśnie braci Kacperczyk udział wzięli duet Kacperczyk, Białas, Adi Nowak i Janusz Walczuk. Animacja jest autorstwa @tokudlak & @kadovsky. Podkład to dzieło Lanka. Za mix i mastering odpowiedzialni są Legendarny DJ Johny i Seek. Realizacją wokali zajęli się Wroobel oraz Seek.

SB Maffija – Baśnie braci Kacperczyk

Z kolei w piosence Pancerz rapują Bedoes, Fukaj i Jan-rapowanie. Bit wyprodukował SRN. Mixem i masteringiem zajęli się Legendarny DJ Johny i Seek. Za realizację wokali odpowiedzialni są Wroobel oraz Seek. Za klipem stoją @tokudlak & @kadovsky.

SB Maffija – Pancerz

W ostatniej już piosence pt. Do zobaczenia swoje zwrotki kładą wyłącznie bracia Kacperczyk. Są odpowiedzialni również za podkład muzyczny. Podobnie jak w powyższych numerach, mix i master to dzieło Legendarnego DJ-a Johny’ego i Seeka. Realizacją wokali zajęli się Wroobel oraz Seek. Animacja jest autorstwa @tokudlak & @kadovsky.

SB Maffija – Do zobaczenia

Hotel Maffija 2 już wkrótce na streamingach

Na kanale SBM, oprócz szeregu singli z albumu, dostępne są również vlogi dokumentujące kulisy powstawania albumu. Jest ich siedem, a siódmy z nich zamyka serię. Dowiadujemy się z niego, że prace nad albumem są już skończone.

Co się działo w Krzykosach, zostaje w Krzykosach

Przeczytaj także: Nowy singiel z „Hotelu Maffija 2” i sugestia nowego członka SBM Label

Album w preorderze można zamówić tutaj. Dostępny jest także dedykowany merch. Jeśli zdecydujecie się zamówić płytę przedpremierowo, to oprócz krążka otrzymacie także magnes, brelok do kluczy, zestaw czterech hotelowych pocztówek, wlepki oraz kod upoważniający do 10% zniżki na zakup karnetu na SBM FFestival 2022.

hotel maffija 2 sbm label
wizualizacja wersji kolekcjonerskiej albumu Hotel Maffija 2, SBM Label 2022

Przeczytaj także: Co słychać w „Hotelu Maffija”? Podsumowanie weekendowych premier od SBM Label

Na oficjalny kanał SBM Label dodano 3 kolejne single promujące ich nadchodzący wspólny album, Hotel Maffija 2. Każdy z nich opatrzony jest także klipem. Sprawdź szczegóły. W numerze Baśnie braci Kacperczyk udział wzięli duet Kacperczyk, Białas, Adi Nowak i Janusz Walczuk. Animacja jest autorstwa @tokudlak & @kadovsky. Podkład to dzieło Lanka. Za mix i mastering […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →