learnhowtohustle/xawito

Poznajcie rusinę. Jego nowy singiel „Telegram” już w sieci


09 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Do sieci trafił nowy klip rusiny, artysty wywołującego coraz większe zamieszanie w rapowym podziemiu. Sprawdź klip do Telegramu.

rusina podbija podziemie

rusina stał się w ostatnich miesiącach jedną z najgłośniejszych postaci w rapowym podziemiu. Choć jego pierwsza EP-ka Trapped In Underground nagrana wspólnie z producentem learnhowtohustle nie odbiła się szerszym echem, to jego kolejne klipy zdobyły sporą popularność. Pierwszym dużym zasięgowo okazał się numer Host, natomiast kolejne Kreskówka oraz Śmieci utrzymały tę tendencję. Nie jest jeszcze pewnym, czy te utwory oraz najnowszy Telegram znajdą się na kolejnym wydawnictwie młodego rapera.

rusina – TELEGRAM

Ogromne zainteresowanie wytwórni muzycznych

Patrząc na ogromne zainteresowanie osobą rusiny, można się spodziewać, że jego kolejny album ukaże się w przyszłym roku. Wielce prawdopodobne jest też, że wydarzy się to, po podpisaniu przez rapera umowy z jedną z największych wytwórni muzycznych w kraju. Jego styl nawiązujący lekko do wczesnych dokonań Young Igiego i bezkompromisowość czynią go bowiem jednym z najciekawszych młodych raperów w Polsce. Bogactwo polskiego podziemia rapowego na łamach naszego portalu przybliża Krzysiek Nowak, w ramach swojego najnowszego formatu Orient Ekspresem. Sądząc po obecnych dokonaniach rusiny wielce prawdopodobne jest, że jego kolejny projekt znajdzie swoje miejsce w zestawieniu. O ile jeszcze wtedy będzie można jego postać uznać za undergroundową.

Do sieci trafił nowy klip rusiny, artysty wywołującego coraz większe zamieszanie w rapowym podziemiu. Sprawdź klip do Telegramu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił rusina […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →