fot. materiały promocyjne, źródło: Instagram Def Jam Recordings Poland

Rusina i Sheder „Wiedzą dobrze”, co by było, gdyby nie muzyka


09 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Zawodnik Def Jam Recordings Poland opublikował kolejny utwór. Obok Rusiny wystąpił Sheder.

Rusina łączy siły z Shederem

Dzisiaj w serwisach streamingowych ukazał się następny singiel Rusiny. Młody raper tym razem podjął współpracę z Shederem, czego wynikiem jest Wiem dobrze na bicie Listera i Friza.

Zobacz: Rusina mówi otwarcie: Jestem śliczny. Debiutant Def Jam Recordings Poland rusza w trasę koncertową

Fragment powyższego utworu mieliśmy już okazję usłyszeć. Rusina kawałek swojej zwrotki nawinął w trakcie wywiadu u Winiego. Niemal półtoragodzinne spotkanie popularyzatora essy z młodym raperem miało miejsce w lipcu.

Rusina x Sheder – Wiem dobrze

Raper zamyka promocję debiutanckiej płyty

Od końcówki października Rusina jeździł po Polsce, promując Energię Wygrywania – debiutancki album wydany nakładem Def Jam Recordings Poland. Młody raper odwiedził m.in. Łódź, Katowice, Gdańsk, a w zeszłym tygodniu zagrał we Wrocławiu. Wraz z nim pojawiali się specjalni goście jak np. Vkie, White Widow i Koneser.

Przeczytaj także: Fenomen White Widow nie wziął się znikąd. Parę głów dalej tylko to potwierdza [dwugłos]

Już jutro podopieczny polskiego oddziału Def Jam Recordings zakończy Energia Wygrywania Tour. Raper pojawi się w Klubie Proxima w Warszawie. Podczas imprezy wystąpi też gość specjalny, jednak organizatorzy nie podali jeszcze, kim jest ta osoba. Po wydarzeniu odbędzie się też after party w Food Hall Browary w ramach urodzin So Hard.

Energia Wygrywania trafiła na rynek w kwietniu. Obok gospodarza wystąpili m.in. White Widow, vkie, Young Igi i Pikers. Album spotkał się z ciepłym przyjęciem. W październiku nawijacz pochwalił się pierwszą Złotą Płytą, którą otrzymał od Związku Producentów Audio Video, co oznacza, że krążek sprzedał się w nakładzie przekraczającym piętnaście tysięcy egzemplarzy.

Rusina – Energia Wygrywania – odsłuch albumu

Zawodnik Def Jam Recordings Poland opublikował kolejny utwór. Obok Rusiny wystąpił Sheder. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Rusina łączy siły z Shederem Dzisiaj w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →