fot. materiały prasowe

SO HARD świętuje piąte urodziny z Żabsonem, Kazem Bałagane i White Widow


21 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

SO HARD obchodzi w tym roku swoje piąte urodziny. Z tej okazji zapraszamy do wspólnego świętowania w kilku polskich miastach, gdzie zagrają między innymi Żabson i White Widow.

SO HARD – w ich żyłach płynie trap

SO HARD już od pięciu lat wypełnia kluby w całej Polsce na trapowych i rapowych koncertach. Projekt zrodzony z zajawki i potrzeby pójścia na imprezy gościł przez ostatnie pół dekady zarówno polskich artystów, jak i DJ-ów oraz raperów z zagranicy. Konsekwentne dążenie do celu i budowanie marki na pewno się opłaciło, a efekty niewątpliwie są. Na imprezach SO HARD grają coraz to większe postaci. Piąte urodziny tego projektu to idealna okazja, aby sprawić jego twórcom prezent w postaci obecności na koncercie. A tych kilka będzie.

Urodziny SO HARD. Gdzie, kiedy i co z biletami?

Za nami jest już koncert w Lublinie, ale będą jeszcze okazje na uczczenie działalności SO HARD. Zaczniemy już 25 listopada w poznańskiej Czekoladzie, gdzie zagrają Mattz Fresh, Chromatic, Igor M oraz White Widow. Już dzień później, 26 listopada, w B90 w Gdańsku zagrają Igor M, Borucci, Niko P oraz Kaz Bałagane. Obchody będziemy kontynuować 9 grudnia na Tarczyński Arena we Wrocławiu – wystąpią tam Mattz Fresh, Chromatic, Igor M, Borucci oraz Żabson. Podobny skład zagra na urodzinach SO HARD 10 grudnia w Warszawie. Miejsce akcji to Food Hall Browary, a zamiast Chromatica zagra Zuza OK. Bilety na każde z wydarzeń można zgarnąć na stronie Biletomat.pl.

Żabson – Nie z tego świata


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

SO HARD obchodzi w tym roku swoje piąte urodziny. Z tej okazji zapraszamy do wspólnego świętowania w kilku polskich miastach, gdzie zagrają między innymi Żabson i White Widow. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →