klip do utworu „10 PAK" rusiny

Rusina dołącza do wytwórni Def Jam Recordings Poland


17 marca 2022

Podziel się newsem:

Rusina został nowym zawodnikiem polskiego oddziału Def Jam Recordings. Sprawdź singiel 10 PAK, pierwszy nagrany w nowej wytwórni.

Młody talent w Def Jam

Rusina to jedna z najgorętszych ksywek, jeśli chodzi o raperów najmłodszego pokolenia, pukających do drzwi mainstreamu. W naszym tekście, o zawodnikach, którzy mogą zyskać w 2022 (sprawdź całość tutaj), Krzysztof Nowak pisał o nim w ten sposób:

Wiele wskazuje na to, że pierwszym kandydatem do nagłego skoku popularności jest właśnie rusina, od kilku miesięcy określany tu i ówdzie sensacją. Wraz ze wzrostem odtworzeń pojawiły się zarzuty, że jest drugim Young Igim, ale to opcja z gatunku: dzwoni, ale nie wiadomo w którym kościele. Niewątpliwie za to podobnie polaryzują chwilę przed wielkim wybuchem. Bo ten będzie i w drugim przypadku, bez dwóch zdań.

Zdaje się, że wspomniany wybuch jest już coraz bliżej, bowiem rusina właśnie został ogłoszony nowym raperem w katalogu Def Jam Recordings Poland. Można się więc spodziewać, że jeszcze w tym roku usłyszymy debiutancki, legalny projekt młodego artysty. Póki co otrzymaliśmy pierwszy singiel wydany w nowych barwach zatytułowany 10 PAK. Za bit do utworu odpowiada Kabu Beats.

rusina – 10 PAK

Współpraca w trapowym podziemiu

Może się okazać, że w najbliższych miesiącach nie tylko solowy projekt rusiny ujrzy światło dzienne. Wraz z vkiem podali za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych informację, jakoby mieli nagrywać wspólną EP-kę. Obaj raperzy znają się bardzo dobrze. Vkie dograł się rusinie na jego debiut Trapped In The Underground, a następnie wspólnie nagrali utwory TANI LUZ i TWARDY ŁEB. Może się więc okazać, że to nie solowy legalny debiut, a projekt stworzony wraz z vkiem będzie pierwszym ruchem wykonanym przez rusinę w 2022 roku.

Def Jam podpisał jednego z najciekawszych młodych raperów. Rusina zakontraktowany.
okładka albumu Trapped In Underground rusina/learnhowtohustle

Rusina został nowym zawodnikiem polskiego oddziału Def Jam Recordings. Sprawdź singiel 10 PAK, pierwszy nagrany w nowej wytwórni. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →