fot. materiały prasowe

Gdzie jest IGI?! Def Jam Recordings Poland rozwiesiło plakaty z prośbą o pomoc


20 września 2022

Podziel się newsem:

Def Jam Recordings Poland promuje kolejne ruchy Young Igiego. Wytwórnia rozesłała plakaty z napisem Gdzie jest IGI?!, podając jednocześnie numer telefonu.

Gdzie jest IGI?!

Wczoraj na ulicach Warszawy oraz w Internecie pojawiły się plakaty promujące kolejny singiel Young Igiego. Wytwórnia Def Jam Recordings Poland umieściła na nich napis Gdzie jest IGI?!, wizerunek rapera oraz numer telefonu. Po zadzwonieniu pod wskazany usłyszymy krótką rozmowę Igiego z Okim, z której dowiadujemy się, że 27 września ukaże się nowy singiel autora Trappist. Tego samego dnia wystartuje preorder nadchodzącej płyty rapera. Oprócz zapowiedzi w krótkim nagraniu zawarto także fragment nadchodzącego utworu.

Jeżeli posiadasz jakieś informacje, zadzwoń!

– apeluje wytwórnia.

Zobacz: Spokojnie, Igi, to trzeba na spokojnie, małymi kroplami

young igi gdzie jest young igi
plakat promujący nowości od Young Igiego, fot. materiały prasowe

Pierwszy singiel promujący nadchodzące wydawnictwo Igiego trafił w ręce słuchaczy na początku września. Małe Krople na bicie @atutowego od tego czasu odnotowały prawie dwa miliony odsłon na YouTube i o milion więcej na Spotify.

Young Igi – Małe Krople

Pierwsze solo od trzech lat

W ostatnim czasie Young Igi działał głównie zespołowo. Po OIO stworzonym z Okim i Otsochodzi Igor wydał Amfisbenę w duecie z Żabsonem. Ostatni solowy album, Skan Myśli, ukazał się na rynku w październiku 2019 roku. Prawie rok po premierze albumu Związek Producentów Audio Video przyznał raperowi Złotą Płytę za sprzedaż ponad piętnastu tysięcy egzemplarzy. Krążek promowały takie single, jak Droptop, Inny Gatunek oraz Promienie Słońca. Skan Myśli, podobnie jak nadchodzący materiał, trafił na rynek nakładem Def Jam Recordings Poland.

Young Igi – Skan myśli – odsłuch albumu

Def Jam Recordings Poland promuje kolejne ruchy Young Igiego. Wytwórnia rozesłała plakaty z napisem „Gdzie jest IGI?!”, podając jednocześnie numer telefonu. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →