kadr z teledysku „Na forach” Rusiny

Young Igi zapowiada solowe nowości. Pierwszy singiel w przyszłym tygodniu


25 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Po ostatnich zespołowych projektach Young Igi oficjalnie wraca z solowymi działaniami. Raper zapowiedział pierwszy singiel, który ukaże się już wkrótce.

Współautor amfisbeny z solowym singlem

Jakiś czas temu Young Igi ukrył wszystkie posty na Instagramie, dzięki czemu fani rapera domyślili się, że członek OIO szykuje się do promocji nowości. Przypuszczenia okazały się prawdziwe, a pierwszy solowy utwór ukaże się już w przyszły piątek, 1 września. Igi poinformował o tym fanów za sprawą zdjęcia opublikowanego na profilu. Niedługo później w sieci pojawił się pre-save piosenki Małe Krople. To kolejny materiał Igiego zostanie wydany nakładem Def Jam Recordings Poland.

Zobacz: Young Igi potwierdził, że pracuje nad nowym solowym albumem!

Po obróceniu poniższego zdjęcia możemy przeczytać fragmenty pierwszej zwrotki. Tytułu płyty jeszcze nie zdradzono, lecz sugestią może być napis „Notatki z marginesu”, który znajduje się w dolnym rogu fotografii.

Prawie trzy lata bez solowej płyty

Mimo że Young Igi nie zniknął ze sceny, jego ostatni solowy krążek ukazał się w październiku 2019 roku. Skan myśli również pojawił się na rynku dzięki polskiemu oddziałowi Def Jamu. Na album składa się trzynaście piosenek, w tym Droptop, Inny Gatunek czy Promienie Słońca. Wśród zaproszonych nawijaczy znaleźli się Kizo, Włodi, Qry i Jan-rapowanie.

Przeczytaj także: Powrót do korzeni? Young Igi eskperymentuje z brzmieniem w najnowszym singlu!

Po dwóch latach, w 2021 roku, Igi razem z Otsochodzi i Okim wydał OIO, które spotkało się z bardzo ciepłym odbiorem wśród fanów. Natomiast w tym roku w duecie z Żabsonem oddali w ręce słuchaczy amfisbenę w wersji podstawowej i deluxe.

Young Igi – Skan myśli – odsłuch albumu

Po ostatnich zespołowych projektach Young Igi oficjalnie wraca z solowymi działaniami. Raper zapowiedział pierwszy singiel, który ukaże się już wkrótce. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →