kadr z klipu do utworu „Dzielny Pacjent" Okiego

Oki to naprawdę „Dzielny Pacjent”. Tak samo Young Igi i Sobel


08 czerwca 2022

Podziel się newsem:

W najnowszym singlu Oki opowiada o byciu Dzielnym Pacjentem. Gościnnie w utworze udzielili się Young Igi oraz Sobel. Sprawdź szczegóły.

Oki przyznaje sobie, Igiem i Soblowi odznaczenie Dzielny Pajcent

Oki nie zwalnia tempa! Członek ekipy OIO i reprezentant labelu 2020 na dwa dni przed premierą swojego najnowszego projektu zaprezentował czwarty singiel promujący jego najnowszy album Produkt47. Po Jeżyku!, Jakie To Uczucie i Pieniądzach, Dziewczynach, Zwrotkach, przyszedł czas na Dzielnego Pacjenta. Jest to jak do tej pory pierwszy singiel zwiastujący Produkt47, na którym pojawili się goście. Gospodarzowi dograli się do utworu Young Igi oraz Sobel. Bit wyprodukował Sekko. Za klip odpowiada H D S C V M.

Oki – Dzielny Pacjent feat. Young Igi, Sobel

Produkt47 zadebiutuje już w najbliższy piątek 10 czerwca

Już w najbliższy piątek 10 czerwca zadebiutuje trzeci legalny solowy album Okiego zatytułowany Produkt47. Choć krążek jeszcze się nie ukazał, już teraz raper może mówić o sporym jego sukcesie. Wydawnictwo to pokryło się bowiem złotem już w preorderze, a to oznacza, że sprzedał się w liczbie minimum 15 tysięcy egzemplarzy. Z pewnością spora w tym zasługa dodatków. Do preorderu dołączana jest bowiem specjalna EP-ka, która nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży. Kilka dni temu zrobiło się głośno także o wycieku tracklisty, która pojawiła się dosłownie przez moment na instastory Okiego i zniknęła po kilku sekundach. Fani zdążyli jednak zescreenować story, a jak do tej pory patrząc po singlach jej autentyczność się potwierdza. Celowy leak czy faktyczny przypadek? Niezależnie od tego, jaka jest prawda poniżej znajdziecie pełną tracklistę nadchodzącego Produktu47:

Tracklista "Projektu47" Okiegonaszpikowana gwiazdami

Oki w Plenerze!

Zaraz po wydaniu płyty Oki rusza w trasę koncertową. W jej ramach zagra trzykrotnie podczas wydarzeń z serii Lato w Plenerze. Pierwsza okazja, by usłyszeć na nich Jeżyka! już 5 sierpnia kiedy to członek OIO zagra w Bydgoszczy razem z Kukonem. Następnie 25 sierpnia Oki zawita wraz z Żabsonem i Jacusiem do Lublina, a dwa dni później, tym razem z samym Żabą zagrają w Opolu. Bilety na wszystkie koncerty z cyklu Lato w Plenerze są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

W najnowszym singlu Oki opowiada o byciu Dzielnym Pacjentem. Gościnnie w utworze udzielili się Young Igi oraz Sobel. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Oki przyznaje sobie, Igiem i Soblowi odznaczenie […]

Kup bilety na koncerty Okiego!

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →