Oki - „Jakie to uczucie?”

Oki z przedpremierowym wyróżnieniem za „PRODUKT47”


07 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Na kilka dni przed premierą krążka PRODUKT47 Oki pochwalił się, że płyta zgarnęła wyróżnienie sprzedażowe. Z tej okazji czeka nas mała niespodzianka.

PRODUKT47 ozłocony

Oki pochwalił się w swoich mediach społecznościowych otrzymaniem Złotej Płyty za nadchodzący krążek PRODUKT47. Oznacza to, że w przedsprzedaży rozeszło się już piętnaście tysięcy sztuk nowej płyty rapera. Fani mogą spodziewać się małego podziękowania-niespodzianki ze strony Okiego. Reprezentant 2020 zapowiedział, że z okazji otrzymania tego wyróżnienia, o północy w serwisach streamingowych pojawi się jeszcze jeden przedpremierowy kawałek, zaś jutro, w środę 8 czerwca, możemy spodziewać się teledysku do wspomnianego numeru. PRODUKT47 ujrzy światło dzienne w piątek, 10 czerwca.

oki produkt47 złota płyta
via Facebook / Oki

Oki – PRODUKT47 – tracklista

 1. I To Jest Fakt
 2. Perły
 3. Dzielny Pacjent feat. Sobel, Young Igi
 4. Jeżyk!
 5. Albo Jest Zajebiście Albo Jest Smutno feat. Young Igi
 6. Stado Hartów ; cuty Phunk’ill
 7. Jakie To Uczucie?
 8. Sonic Skit
 9. ADHD feat. Taco Hemingway
 10. Od środy do wtorku
 11. Pieniądze, Dziewczyny, Zwrotki
 12. Fresh Water Soda feat. Oscar
 13. Po Co Ten Foch? feat. Paluch
 14. Doja Cat
 15. Bardziej Sobą Niż Kiedykolwiek
 16. Total Bandits Polne feat. Harnol Gang; cuty DJ Blaki
 17. Zwariowane Melodie

Co robicie latem? Oki podsuwa kilka propozycji

Oprócz klubowej trasy koncertowej promującej PRODUKT47, Oki zagra tego lata również kilka koncertów plenerowych. Raper wystąpi między innymi na XX Edycji Mazury Hip-Hop Festiwalu w Giżycku, który odbędzie się w dniach 14-16 lipca. Oki zajedzie również na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 w Płocku, który odbędzie się w dniach 11-13 sierpnia. Raper zagra także kilka koncertów z serii Lato w Plenerze. Młody Jeżyk wystąpi 5 sierpnia w Bydgoszczy, 25 sierpnia w Lublinie i 27 sierpnia w Opolu. Wejściówki na te wydarzenia zgarniecie w serwisie Biletomat.pl.

Na kilka dni przed premierą krążka PRODUKT47 Oki pochwalił się, że płyta zgarnęła wyróżnienie sprzedażowe. Z tej okazji czeka nas mała niespodzianka. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex PRODUKT47 […]

Oki na Mazury Hip Hop Festiwal 2022

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

oki
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →