fot. Tomasz Gajewski

Oki promuje nowy album singlem i niecodzienną akcją


11 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił singiel Jeżyk!, promujący nadchodzący album Okiego zatytułowany Produkt47. Sprawdź, co wiemy o tym projekcie.

Nowy album Okiego nadchodzi

Oki dość niespodziewanie wystartował już dziś z preorderem swojego nowego albumu zatytułowanego Produkt47. Oprócz możliwości zakupu płyty otrzymaliśmy także pierwszy singiel zatytułowany Jeżyk!, co ma nawiązywać do charakterystycznej fryzury rapera. Jak możemy przeczytać w informacji prasowej na temat tego utworu:

Singlowy „Jeżyk!” to definicja stylu, do którego OKI zdążył już nas przyzwyczaić. Mamy więc wybuchową mieszankę efektownego dynamicznego rapu i chwytliwych, pozostających w głowie melodii. Za niezwykle świeży trapowy beat odpowiada noLyrics, a reżyserem klipu jest sam Maciej Buchwald.

Oki – Jeżyk!

Raper, który został produktem

Tytuł płyty Produkt47, dość zagadkowy, we wspomnianej wcześniej informacji prasowej jest tłumaczony w następujący sposób:

W opozycji do wielu innych artystów jak ognia unikających bycia porównywanym do produktu OKI zupełnie nie boi się tej etykietki. Wręcz przeciwnie – znany z artystycznej przekory twórca nazwał swoje najnowsze dzieło “Produkt47”. Nowy krążek OKIego ponownie wyda 2020 label.

Tłumaczy to dość nietypową akcję promocyjną, jakiej świadkami byliśmy w weekend. Raper… zamknął się w pudełku. Cała akcja miała miejsce przy budynku Esport Spotu przy ulicy Zajęczej w Warszawie i zgromadziła sporo ludzi, którzy sfotografowali tę niecodzienną sytuację.

Oki promuje nowy album singlem i niecodzienną akcją
fot. @teamhypetalk

Ponadto ludziom, którzy zebrali się na miejscu, wręczano ulotki. Widnieją na nich takie nazwiska jak Taco Hemingway, Young Igi, Sobel i Paluch oraz data 10 czerwca. Czyżby była to lista zaproszonych na Produkt47 gości, jak i data premiery albumu? Nie da się wykluczyć takiego scenariusza, choć na oficjalne potwierdzenie będziemy musieli jeszcze chwilę zaczekać.

Oki promuje nowy album singlem i niecodzienną akcją
fot. @teamhypetalk

Do sieci trafił singiel Jeżyk!, promujący nadchodzący album Okiego zatytułowany Produkt47. Sprawdź, co wiemy o tym projekcie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowy album Okiego nadchodzi Oki dość niespodziewanie […]

oki

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →