fot. Tomasz Gajewski

Oki promuje nowy album singlem i niecodzienną akcją


11 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Do sieci trafił singiel Jeżyk!, promujący nadchodzący album Okiego zatytułowany Produkt47. Sprawdź, co wiemy o tym projekcie.

Nowy album Okiego nadchodzi

Oki dość niespodziewanie wystartował już dziś z preorderem swojego nowego albumu zatytułowanego Produkt47. Oprócz możliwości zakupu płyty otrzymaliśmy także pierwszy singiel zatytułowany Jeżyk!, co ma nawiązywać do charakterystycznej fryzury rapera. Jak możemy przeczytać w informacji prasowej na temat tego utworu:

Singlowy „Jeżyk!” to definicja stylu, do którego OKI zdążył już nas przyzwyczaić. Mamy więc wybuchową mieszankę efektownego dynamicznego rapu i chwytliwych, pozostających w głowie melodii. Za niezwykle świeży trapowy beat odpowiada noLyrics, a reżyserem klipu jest sam Maciej Buchwald.

Oki – Jeżyk!

Raper, który został produktem

Tytuł płyty Produkt47, dość zagadkowy, we wspomnianej wcześniej informacji prasowej jest tłumaczony w następujący sposób:

W opozycji do wielu innych artystów jak ognia unikających bycia porównywanym do produktu OKI zupełnie nie boi się tej etykietki. Wręcz przeciwnie – znany z artystycznej przekory twórca nazwał swoje najnowsze dzieło „Produkt47”. Nowy krążek OKIego ponownie wyda 2020 label.

Tłumaczy to dość nietypową akcję promocyjną, jakiej świadkami byliśmy w weekend. Raper… zamknął się w pudełku. Cała akcja miała miejsce przy budynku Esport Spotu przy ulicy Zajęczej w Warszawie i zgromadziła sporo ludzi, którzy sfotografowali tę niecodzienną sytuację.

Oki promuje nowy album singlem i niecodzienną akcją
fot. @teamhypetalk

Ponadto ludziom, którzy zebrali się na miejscu, wręczano ulotki. Widnieją na nich takie nazwiska jak Taco Hemingway, Young Igi, Sobel i Paluch oraz data 10 czerwca. Czyżby była to lista zaproszonych na Produkt47 gości, jak i data premiery albumu? Nie da się wykluczyć takiego scenariusza, choć na oficjalne potwierdzenie będziemy musieli jeszcze chwilę zaczekać.

Oki promuje nowy album singlem i niecodzienną akcją
fot. @teamhypetalk

Do sieci trafił singiel Jeżyk!, promujący nadchodzący album Okiego zatytułowany Produkt47. Sprawdź, co wiemy o tym projekcie. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Nowy album Okiego nadchodzi […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

oki
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →