kadr z klipu do utworu „Jeżyk!" Okiego

Tracklista „Produktu47” Okiego naszpikowana gwiazdami


01 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Na instagramowym stories Okiego pojawiło się zdjęcie tracklisty jego nadchodzącego albumu. Zniknęło ono dosłownie po kilku sekundach, co wzbudziło dodatkowe zainteresowanie. Sprawdź szczegóły.

Oki przypadkowo udostępnia tracklistę?

Wczoraj na swoim instagramowym stories Oki udostępnił zdjęcie listy utworów, wyglądającej jak tracklista jego nadchodzącego albumu Produkt47. Zniknęło ono po kilku sekundach, jednak fani przewidzieli taką możliwość i jeden z nich zdążył zrobić screenshota, który trafił następnie na profil dropsy.app. Szczególnie elektryzującą informacją jest wspólny numer z Taco Hemingwayem, którego ostatnią zwrotkę mogliśmy usłyszeć ponad pół roku temu na utworze Kurtz nagranym wspólnie z Matą. O ile zakładamy, że to naprawdę tracklista nowej płyty Okiego, udostępniona przez pomyłkę. Chyba że cała ta sytuacja to „kontrolowany leak”? Pozostaje nam czekać do premiery płyty 10 czerwca lub oficjalnej publikacji tracklisty.

Prawdopodobna tracklista Produktu47

Tracklista "Projektu47" naszpikowana gwiazdami
źródło: insragram.com/dropsy.app

Oki – Jakie to uczucie?

Tracklista z leaku się potwierdza [aktualizacja 02.06.2022]

Dziś poznaliśmy trzeci singiel z Produktu47 zatytułowany Pieniądze, dziewczyny, zwrotki. Pozycja ta pojawiła się na trackliście, która „wyciekła”, można się wiec spodziewać, że faktycznie jest ona autentyczna. Poniżej znajdziecie klip do utworu, za bit do którego odpowiada @atutowy.

Oki – Pieniądze, dziewczyny, zwrotki

Intensywne koncertowe lato z Okim

Zaraz po premierze Produktu47 Oki rusza z koncertami po całej Polsce! Najnowszy album rapera zapowiada się na idealny materiał koncertowy, a nie można też zapominać o takich hitach jak SIRI, Justin Bieber czy Whoop?. Szykują się naprawdę świetne show. A gdzie będzie można je zobaczyć? Chociażby podczas XX Edycji Mazury Hip-Hop Festiwalu w Giżycku, który odbędzie się 14-16 lipca. Młody Jeżyk zabrzmi także podczas innego festiwalu, Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 w Płocku w dniach 11-13 sierpnia. Oki będzie także gwiazdą serii koncertów Lato w Plenerze, w ramach której wystąpi w Bydgoszczy (5 sierpnia), Lublinie (25 sierpnia) i Opolu (27 sierpnia). Bilety na wszystkie te wydarzenia są dostępne na stronie biletomat.pl.

Na instagramowym stories Okiego pojawiło się zdjęcie tracklisty jego nadchodzącego albumu. Zniknęło ono dosłownie po kilku sekundach, co wzbudziło dodatkowe zainteresowanie. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

Oki na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

oki
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →