OKI

OKI

Oskar Kamiński – powszechnie znany w środowisku hip-hopowym raper, który pochodzi z Lubina. Mężczyzna urodził się w 1998 roku, co oznacza, że w tym roku skończy dopiero 23 lata. Pomimo swojego młodego wieku, Oskar może pochwalić się długoletnim stażem, co oznacza, że szybko rozpoczął swoją przygodę z rapem. Młody mężczyzna przyciąga ogromne grono słuchaczy, a jego utwory w sieci mogą poszczycić się milionowymi odsłonami.

Oki swoje pierwsze utwory wydał w 2013 roku. Znajdziecie je na kanale Youtube @47movement , który należy do rapera i jego ekipy. W 2014 roku Oskar wydał dyskografię we współpracy z Mongołem. Rok później do sieci trafił wspólny projekt z Girsonem – „Microphone Killah Mixtape”. Tego samego roku byliśmy świadkami solowego projektu Oskara – „C.R.E.A.M Mixtape”.

Dużą popularność Kamiński zdobył w 2018 roku. W marcu wydał płytę „Oki & Nearr”. Kilka miesięcy później pojawiły się kolejne utwory “Żółty humor” i „Żółty Vestax”. Rok 2018 zakończył z przytupem wydając utwór „Whoop”. W 2019 roku zyskał jeszcze większe grono odbiorców wydając płytę „47universe”.

Oki był oficjalnym supportem podczas koncertów grupy „PRO8L3M” czy Wojtka Sokoła. Współpracował z Pezetem, a również został wybrany do grona „Młodych Wilków”.
Przypominamy – „Młode Wilki” to akcja promująca młode talenty polskiej sceny. Organizowana jest przez portal „Popkiller.pl”.

W roku ubiegłym na rynek wyszedł jego pierwszy legalny album „47playground”.

Wydarzenia z tym artystą (2)

Piosenki tego artysty (4)

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →