kadr z klipu do utworu „Dla Ziomali”

Żabson i Oki prezentują singiel „Hop”


09 marca 2023

Podziel się newsem:

Żabson prezentuje trzeci singiel z jego nadchodzącego albumu Ostatni Ziomal. Na Hop gościnnie udzielił się Oki.

Skacz z nami jak żaba

Po drobnych perturbacjach (utwór przez kilka godzin był dostępny do osłuchu we wtorek) Żabson zaprezentował trzeci singiel z jego nadchodzącego albumu Ostatni Ziomal. Po Przynajmniej nie kłamię i Sidehoe przyszedł czas na Hop z gościnnym udziałem Okiego. Jest to zdecydowanie mniejsze zaskoczenie niż utwór Sidehoe, na którym pojawił się Bedoes, z którym Żabson miał być rzekomo skonfliktowany. Singlowi towarzyszy niecodzienna animacja, która zdaniem autorów powstała, ponieważ… nie mogli spotkać się na kręcenie klipu. Jednak gdyby się spotkali, wyglądałby dokładnie tak. Wideo jest dziełem Dollarmody, za bit do utworu Hop odpowiada LDO.

Żabson – Hop feat. Oki

Internieziomale

Prawdopodobnie sytuacja z Bedoesem nie jest jedyną głośną sytuacją konfliktową Żabsona. Wiele osób doszukuje się dissu na rapera w wersach Young Leosi w utworze No weź clubu2020. Założycielka labelu Baila Ella rapuje w rzeczonym singlu: „O czym Ty pierdolisz, jak masz w głowie tylko siano / Częściej gadasz z jubilerem, niż rozmawiasz z własną mamą / Znam Cię od dzieciaka, ale zrobiłeś mnie w balon / Mówiłeś, że coś się zmieni, między nami jest to samo”. Fani dostali więc kolejną pożywkę w postaci poszlak. Czy konflikt ten również zostanie potwierdzony przez Leosię bądź Żabsona? A może są to jedynie fanowskie domysły, niemające pokrycia w rzeczywistości? Czas pokaże.

Żabson prezentuje trzeci singiel z jego nadchodzącego albumu Ostatni Ziomal. Na Hop gościnnie udzielił się Oki. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Skacz z nami […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →