materiały promocyjne

Żabson z nowym singlem z gościnnym udziałem Bedoesa


21 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Żabson zaprezentował drugi singiel z albumu Ostatni Ziomal. Gościnnie na Sidehoe udzielił się Bedoes, z którym Żaba był skonfliktowany.

Singiel zakopujący topór wojenny

Żabson prezentuje drugi singiel ze swojego nadchodzącego wydawnictwa Ostatni Ziomal. Po Przynajmniej nie kłamię przyszedł czas na Sidehoe. Wyjątkowo ciekawy jest kontekst utworu, ponieważ dograł się do niego Bedoes, z którym założyciel Internaziomali był skonfliktowany. Początkowo cała sytuacja funkcjonowała w świadomości słuchaczy jako plotka, sugerowana sporą ilością poszlak. Gdy w jednym z wywiadów Filipek, na pytanie, czy Żabson pobił Bedoesa, odpowiedział: „Nie mogę wam nic powiedzieć, mogę tylko mrugnąć”, po czym mrugnął z uśmiechem, słuchacze nabrali pewności. Sam konflikt w pewnym momencie potwierdził członek ekipy 2115. Apelując do Oliwki Brazil i Young Multiego o pogodzenie się dodał: „Ja już dawno pogodziłem się z Żabsonem, mimo że mieliśmy sobie obaj różne rzeczy do zarzucenia, ale to naprawdę nie ma sensu”. Dziś nadeszło nieco bardziej oficjalnie zakopanie topora wojennego w postaci numeru na bicie Swizzy’ego, SYRU i J1 GTB.

Żabson feat. Bedoes – Sidehoe prod. Swizzy, SYRU, J1 GTB

Internieziomale

Prawdopodobnie sytuacja z Bedoesem nie jest jedyną głośną sytuacją konfliktową Żabsona. Wiele osób doszukuje się dissu na rapera w wersach Young Leosi w utworze No weź clubu2020. Założycielka labelu Baila Ella rapuje w rzeczonym singlu: „O czym Ty pierdolisz, jak masz w głowie tylko siano / Częściej gadasz z jubilerem, niż rozmawiasz z własną mamą / Znam Cię od dzieciaka, ale zrobiłeś mnie w balon / Mówiłeś, że coś się zmieni, między nami jest to samo”. Fani dostali więc kolejną pożywkę w postaci poszlak. Czy konflikt ten również zostanie potwierdzony przez Leosię bądź Żabsona? A może są to jedynie fanowskie domysły, niemające pokrycia w rzeczywistości? Czas pokaże.

Czytaj też: Club2020 z nowym singlem oraz tracklistą

Żabson zaprezentował drugi singiel z albumu Ostatni Ziomal. Gościnnie na Sidehoe udzielił się Bedoes, z którym Żaba był skonfliktowany. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Singiel zakopujący […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →