fot. materiały prasowe

Young Igi nawija w nowym singlu, że zgarnia dużo „Szmalu”


28 października 2022

Podziel się newsem:

Young Igi publikuje trzeci singiel promujący Notatki z marginesu. Premiera albumu już w przyszłym miesiącu.

Young Igi promuje album Szmalem

O północy w serwisach streamingowych zadebiutował kolejny singiel promujący nadchodzący projekt Igiego. Szmal wyprodukował Borucci, natomiast mix i mastering, podobnie jak poprzednio, wykonał Enzu. To już trzeci utwór zasilający tracklistę Notatek z marginesu.

Young Igi – Szmal

Premiera płyty w listopadzie

Trzeci solowy materiał Young Igiego trafi w ręce słuchaczy już 18 listopada nakładem Def Jam Recordings Poland. W oficjalnym sklepie wytwórni trwa właśnie przedsprzedaż albumu w kilku wariantach. W podstawowym wariancie, oprócz Notatek z marginesu, fani otrzymają pakiet wlepek i dodatkowy album, jednak na razie nie zdradzono szczegółów na jego temat. Polski oddział Def Jamu podkreśla, że nakład jest limitowany.

Zobacz: Young Igi publikuje utwór z Okim. Ruszyła przedsprzedaż albumu

Zestaw Box oprócz wymienionych przedmiotów zawiera również notatnik i specjalne pudełko typu clamshell. W ostatnim z zestawów dołożono jeszcze t-shirt, który jest jedynym elementem merchu. Jak na razie label nie zdradził szczegółów dotyczącej tracklisty, jednak udostępnił już okładkę wydawnictwa.

Notatki z marginesu to już trzecie solowe wydawnictwo Young Igiego, który wraca po ponad 3 latach przerwy. Album jest świeżym i dojrzałym spojrzeniem na twórczość artysty po świetnie przyjętych projektach OIO oraz Amfisbena

– czytamy w opisie płyty.
young igi notatki z marginesu def jam recordings poland
wizualizacja okładki Notatki z marginesu, Def Jam Recordings Poland 2022

Promocja albumu wystartowała z początkiem września, kiedy na kanale rapera ukazał się teledysk do Małych kropel. Od premiery wideo obejrzano prawie cztery miliony razy. Kolejny z singli, Pleasure z Okim, ukazał się miesiąc temu. Piosenka, choć cieszy się mniejszym zainteresowaniem, przebiła na YouTube próg miliona wyświetleń.

Young Igi publikuje trzeci singiel promujący Notatki z marginesu. Premiera albumu już w przyszłym miesiącu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Young Igi promuje album […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →