kadr z teledysku „MVP"

Otsochodzi zapowiada nowości. „Tarcho Terror” coraz bliżej

Podziel się newsem:

Otsochodzi rozpoczął promocję nowego projektu. Raper od niedawna publikuje treści sygnowane hasłem Tarcho Terror. Wkrótce singiel i preorder.

OTS szykuje nowości? Raper teasuje Tarcho Terror [aktualizacja]

W ostatnich dniach Otsochodzi prowadzi kampanię dotyczącą projektu Tarcho Terror. W sobotę 21 maja członek OIO opublikował animację, na której widzimy postać z wytatuowanym „TT” na czole. Komentarze pod nagraniem, które napisali m.in. Oki, Young Igi, Szopeen oraz Janusz Walczuk, pozwoliły niezorientowanym fanom rozwinąć akronim.

Zobacz: Tymek i Otsochodzi zmierzą się w kolejnym Red Bull SoundClash!

Natomiast wczoraj Młody Jan wrzucił kolejne wideo, tym razem stylizowane na nagrania VHS. W szesnastosekundowym klipie widzimy m.in. dywanik OIO oraz pudełka po pizzy. Jedno z nich zostało otagowane słowami „Tarcho Terror”.

Oprócz publikacji tajemniczych nagrań Otsochodzi zmienił również zdjęcie profilowe z charakterystycznym „TT” na żółtym tle. To samo zdjęcie widnieje u SHDOW-a, producenta współpracującego m.in. z Soblem, Beteo i Smolastym.

Przed kwadransem Otsochodzi wrzucił kolejne nagranie. Z jego treści wynika, że w czwartek 26 maja o 14:00 zostanie opublikowany pierwszy singiel z nowej płyty. Razem z piosenką ruszy przedsprzedaż albumu. Materiał ukaże się nakładem wytwórni 2020.

Otsik nie wydał solowego albumu od dwóch lat

Ostatni solowy materiał Młodego Jana, zatytułowany 2011, ukazał się na rynku 26 marca 2020 roku nakładem Asfalt Records. W zeszłym roku Otsochodzi postawił na pracę zespołową, dzięki czemu na rynku zadebiutowało OIO. Krążek nagrany we współpracy z Young Igim i Okim sprzedał się w ponad sześćdziesięciu tysiącach egzemplarzy, za co Związek Producentów Audio Video przyznał raperom podwójną Platynową Płytę.

OIO (Otsochodzi x Young Igi x Oki) – OIO – odsłuch albumu

Otsochodzi odwiedzi Festiwal Juweland 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Sezon juwenaliowy rozkręca się na dobre, a już wkrótce zawita również w Słupsku. Między 3 a 5 czerwca w Parku Kultury i Wypoczynku przy ul. Słowackiego 18 odbędzie się Festiwal Juweland 2022. Impreza została podzielona według gatunków muzycznych. Pierwszego dnia wystąpią Lordofon, Young Multi, Oliwka Brazil, Otsochodzi oraz Smolasty.

Dzień później na scenie pojawią się Happysad, Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów oraz KULT. Juweland 2022 zakończą Bruklin, Nocny Kochanek, Łydka Grubasa oraz Organek. Bilety, karnety wielodniowe oraz wejściówki VIP na Festiwal Juweland 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem!

Otsochodzi rozpoczął promocję nowego projektu. Raper od niedawna publikuje treści sygnowane hasłem Tarcho Terror. Wkrótce singiel i preorder. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki OTS szykuje nowości? Raper […]

Otsochodzi zagra na FESTIWAL JUWELAND 2022

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →