fot. Red Bull Polska

Tymek i Otsochodzi zmierzą się w kolejnym Red Bull SoundClash!


26 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Red Bull SoundClash powraca! W trzeciej edycji tego wydarzenia naprzeciw siebie staną Tymek i Otsochodzi.

Red Bull SoundClash, czyli muzyczny pojedynek

Red Bull SoundClash to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego mamy okazję obejrzeć prawdziwie muzyczny pojedynek. Artyści rywalizują ze sobą w kilku kategoriach, w których wykonują zarówno swoje utwory, jak i kawałki z repertuaru swojego przeciwnika. Czterorundowy pojedynek składa się z następujących segmentów: pierwsza runda to The Cover. Każdy z wykonawców wykonuje własną wersję znanego hitu spoza ich repertuaru. W drugiej rundzie – The Takeover – artyści wejdą w muzyczne buty rywala, by „przejąć” utwór wykonywany na sąsiedniej scenie i grać go dalej w swojej stylistyce. Trzecia runda – The Clash – to niepowtarzalna szansa, by usłyszeć kawałki artystów w nietypowych wersjach. O tym, w jakim będą one stylu zdecyduje dbający o gorącą atmosferę tego wieczoru DJ. I wreszcie runda The Wildcard – na każdej ze scen pojawią się nieoczekiwani goście specjalni, którzy mogą przesądzić o losach pojedynku! Po gościnnych i niespodziewanych występach czeka nas The Finale – zwycięski artysta zagra wtedy jeszcze jeden utwór. Na finał!

Tymek i Otsochodzi pójdą w szranki

W Polsce odbyły się jak dotąd dwie edycje Red Bull SoundClash. W 2012 roku Fisz Emade Tworzywo pokonali Acid Drinkers, zaś w pojedynku z 2019 roku Grubson znokautował Krzysztofa Zalewskiego. W trzeciej edycji naprzeciw siebie staną Tymek i Otsochodzi. Pierwszy z nich przebył długą drogę od rapowych i klubowych klimatów po gatunki, w których porusza się obecnie. Drugi z zawodników, 1/3 supergrupy OIO, porusza się zarówno w oldschoolu, jak i newschoolu. Tymek i Otsochodzi skrzyżują mikrofony już za dwa miesiące, 25 czerwca na warszawskim Torwarze. Każdy z nich zagra koncert, jakiego nie dawał nigdy wcześniej.

red bull soundclash tymek otsochodzi
fot. Red Bull Polska

Sprawdź także: Miażdżące zwycięstwo Grubsona nad Zalewskim – relacja z Red Bull SoundClash

Red Bull SoundClash powraca! W trzeciej edycji tego wydarzenia naprzeciw siebie staną Tymek i Otsochodzi. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Red Bull SoundClash, czyli muzyczny pojedynek […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →