kadr z teledysku „Duże oczy"

Smolasty po raz kolejny wyróżniony przez ZPAV

Podziel się newsem:

Smolasty pochwalił się kolejnym wyróżnieniem sprzedażowym. Związek Producentów Audio Video przyznał twórcy tę nagrodę pierwszy raz w jego karierze.

Smoła z pierwszym diamentowym singlem w dorobku

W piątek 29 kwietnia Smolasty zamieścił fotografie na Instagramie, na których trzyma najnowsze wyróżnienie przyznane przez Związek Producentów Audio Video. Artysta otrzymał Diamentową Płytę za sprzedaż singla Duże Oczy, który zadebiutował w sierpniu zeszłego roku. Według regulaminu przyznawania wyróżnień ZPAV, aby singiel pokrył się diamentem, musi sprzedać się w liczbie dwustu pięćdziesięciu tysięcy. Drugą możliwością jest udowodnienie przychodu przekraczającego pół miliona złotych. Wyróżnienie oficjalnie zostało przyznane w środę 20 kwietnia.

Zobacz: Smolasty i Young Leosia boją się kochać? Ten singiel będzie hitem

Oprócz Smoły w powstanie singla zaangażowana była również trójka producentów. Muzykę do piosenki stworzyli francis, Pedro oraz Tribbs. Pierwszy z wymienionych zajął się również realizacją wokali, mixem i masteringiem. Producentem wykonawczym jest Wiktor Wójcik.

Smolasty – Duże Oczy

Smolasty wystąpi podczas Amfiteatr Hip Hop Festiwal w Gorzowie Wielkopolskim – sprawdź, gdzie kupisz bilety

Autor Dużych Oczu pojawi się w sobotę 25 czerwca podczas Gorzów Amfiteatr Hip Hop Festiwal, który odbędzie się w Amfiteatrze Gorzów przy ul. Drzymały. Bilety znajdziecie na Biletomat.pl. Impreza odbędzie się między 24 a 25 czerwca. W sprzedaży dostępna jest ostatnia pula karnetów dwudniowych oraz druga pula na pojedyncze dni, więc nie zwlekajcie z zakupem!

Pierwszego dnia festiwalu pojawią się PRO8L3M, Malik Montana, Avi i Louis Villain oraz Kaz Bałagane. Drugiego dnia, oprócz Smoły, na scenie wystąpią Żabson, Guzior, Paluch, Kizo, Wac Toja oraz Jacuś. Organizatorem wydarzenia jest Euforia Dźwięku.

Smolasty pochwalił się kolejnym wyróżnieniem sprzedażowym. Związek Producentów Audio Video przyznał twórcy tę nagrodę pierwszy raz w jego karierze. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Smoła z […]

AMFITEATR HIP HOP FESTIWAL | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 24-26.06.2022

Biletomat.pl
129 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →