Okładka singla

Smolasty i Oliwka Brazil razem z nowym singlem – „Toxic Baby”


28 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na Spotify pojawił się dziś nowy track Smolastego, w którym gościnnie wzięła udział Oliwka Brazil. Sprawdź szczegóły.

Toxic Baby

W tracku po raz pierwszy mamy szansę usłyszeć nieco inne niż dotychczas oblicze Oliwki Brazil – raperka zrezygnowała ze standardowych dla siebie rozwiązań takich jak agresywne pokrzykiwania i wulgarne prowokowanie, a zamiast tego dostarczyła łagodną, wrażliwą zwrotkę. Jak Wam się podoba w nowym wydaniu?

Realizacją klipu zajął się Piotr Zajączkowski.

Ostatnie ruchy Smolastego i Oliwki Brazil

Jeśli chodzi o Oliwkę, to z całą pewnością można powiedzieć, że jest bardzo konsekwentna – nowe single pojawiają się w regularnych odstępach czasu, tak by artystka nie spadła ze świecznika, na którym obecnie się znajduje. Niedawno mieliśmy szasnę usłyszeć ją we wspólnym numerze z Białasem, wcześniej natomiast ogłosiła swoją pierwszą trasę koncertową. Rozpocznie się ona już lada moment – raperka startuje 04.02 w Krakowie.

Koncerty Oliwki Brazil – bilety

  • 3 lutego – Rzeszów
  • 4 lutego – Kraków
  • 5 lutego – Katowice
  • 12 lutego – Wrocław
  • 18 lutego – Szczecin
  • 25 lutego – Poznań
  • 26 lutego – Koszalin
  • 4 marca – Łódź
  • 5 marca – Lublin

Bilety na koncert Oliwki Brazil 3 lutego w Rzeszowie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Jej muzyczny partner, Smolasty, znalazł się na 5. miejscu naszego posumowania najlepszych płyt 2021 w polskim rapie za sprawą swojego ostatniego wydawnictwa, Ghetto Playboy.

To najlepsza płyta w stylu trap’n’b, jaka kiedykolwiek wyszła w naszym kraju. Smoła odbił nie tylko od popu, ale także od zachłystywania się muzyką Tory’ego Laneza. Wreszcie robi to, co naprawdę czuje. Gdy mówi o cięższych tematach, to nie gryzie się w język. Gdy chce po prostu zabawić się formą, nawijając przy tym lekki tekst o relacjach damsko-męskich czy lecąc braggowo, to puszcza w eter perełki pokroju Tysona Fury’ego.

– pisał o płycie Jakub Wojakowicz

Koncerty Smolastego – bilety

Bilety na koncerty Smolastego w powyższych miastach kupicie na stronie Biletomat.pl.

Wolicie tych dwoje osobno, czy może jednak podoba się Wam, jak wypadają w duecie?

Smolasty i Oliwka Brazil razem z nowym singlem - "Toxic Baby"
Smolasty, źródło: kadr z klipu

Na Spotify pojawił się dziś nowy track Smolastego, w którym gościnnie wzięła udział Oliwka Brazil. Sprawdź szczegóły. Toxic Baby W tracku po raz pierwszy mamy szansę usłyszeć nieco inne niż dotychczas oblicze Oliwki Brazil – raperka zrezygnowała ze standardowych dla siebie rozwiązań takich jak agresywne pokrzykiwania i wulgarne prowokowanie, a zamiast tego dostarczyła łagodną, wrażliwą […]

Kup bilety na koncerty Smolastego

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →