fot. @algidaphotos

Jacuś„PREZES” ma ważnych gości. Jest tracklista albumu


17 marca 2022

Podziel się newsem:

Jacuś opublikował w sieci tracklistę swojego najnowszego wydawnictwa. Premiera PREZESA już wkrótce, a sądząc po zaproszonych gościach – album będzie nie tylko bujać, ale będzie też po prostu ciekawy.

Jacuś – jego trzeba słuchać głośno – taki mood

Jego twórczość swobodnie może robić za definicję imprezowej muzyki. Gucci Trip zrobiło mu dobry pijar, który podbił featem na płycie EKIPY, a Zygzak bezsprzecznie był hitem ubiegłego lata. Nawet gdybym chciała zaprzeczyć, to serio, nie mogę. Premiera kolejnego krążka Jacusia zbliża się wielkimi krokami, hype rośnie, a ja jestem ciekawa, jak długo kręcenie rapu w klubowych aranżacjach pozwoli mu utrzymać się w topce raperów puszczanych na domowych posiadówkach.

Na ten moment – to serio się sprawdza, artysta ewidentnie wie, co zrobić, by oderwać słuchaczom stopy od podłogi, a przy okazji wpuścić im do głowy earworma. Pierwsze single z nowego albumu – ŻYCIE MIASTA i PENTHOUSE zrobiły robotę, choć jednocześnie nie było to nic, czego bym się nie spodziewała.

Bądź na bieżąco: Przeczytaj najnowsze newsy o Jacusiu

jacuś penthouse
Jacuś/ fot. @hax4dev

PREZES i jego gwardia. Kto nawinie swoje?

Artysta na swoim Instagramie opublikował listę utworów, które znajdą się na jego najnowszym wydawnictwie. Uwagę przykuwa ich liczba – to aż szesnaście numerów, z czego w sześciu Jacusia będą wspierać zaproszeni goście. Kogo usłyszymy na feacie?

PREZES nie obejdzie się bez obecności queen, Young Leosi, która dołączy do rapera w numerze Piątek Wieczór. Duet idealny? Dla mnie to już brzmi. Prócz tego swoje wersy położą Kękę, Skorup, TEDE, Belmondawg. Alternatywnym akcentem będzie obecność na płycie Ifi Ude – zapewne w refrenie.

jacuś prezes tracklista premiera album
via Instagram

Preorder PREZESA wystartuje już za dwa dni, a tymczasem jutro na streamingi wleci numer z Young Leosią. Piątkowo, prawidłowo, cyk pyk pyk, niunia ładuj się na pierwsze miejsce na OLiS-ie.

Jacuś – ŻYCIE MIASTA

Jacuś opublikował w sieci tracklistę swojego najnowszego wydawnictwa. Premiera PREZESA już wkrótce, a sądząc po zaproszonych gościach – album będzie nie tylko bujać, ale będzie też po prostu ciekawy. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →