fot. @algidaphotos

Jacuś“PREZES” ma ważnych gości. Jest tracklista albumu


17 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jacuś opublikował w sieci tracklistę swojego najnowszego wydawnictwa. Premiera PREZESA już wkrótce, a sądząc po zaproszonych gościach – album będzie nie tylko bujać, ale będzie też po prostu ciekawy.

Jacuś – jego trzeba słuchać głośno – taki mood

Jego twórczość swobodnie może robić za definicję imprezowej muzyki. Gucci Trip zrobiło mu dobry pijar, który podbił featem na płycie EKIPY, a Zygzak bezsprzecznie był hitem ubiegłego lata. Nawet gdybym chciała zaprzeczyć, to serio, nie mogę. Premiera kolejnego krążka Jacusia zbliża się wielkimi krokami, hype rośnie, a ja jestem ciekawa, jak długo kręcenie rapu w klubowych aranżacjach pozwoli mu utrzymać się w topce raperów puszczanych na domowych posiadówkach.

Na ten moment – to serio się sprawdza, artysta ewidentnie wie, co zrobić, by oderwać słuchaczom stopy od podłogi, a przy okazji wpuścić im do głowy earworma. Pierwsze single z nowego albumu – ŻYCIE MIASTA i PENTHOUSE zrobiły robotę, choć jednocześnie nie było to nic, czego bym się nie spodziewała.

Bądź na bieżąco: Przeczytaj najnowsze newsy o Jacusiu

jacuś penthouse
Jacuś/ fot. @hax4dev

PREZES i jego gwardia. Kto nawinie swoje?

Artysta na swoim Instagramie opublikował listę utworów, które znajdą się na jego najnowszym wydawnictwie. Uwagę przykuwa ich liczba – to aż szesnaście numerów, z czego w sześciu Jacusia będą wspierać zaproszeni goście. Kogo usłyszymy na feacie?

PREZES nie obejdzie się bez obecności queen, Young Leosi, która dołączy do rapera w numerze Piątek Wieczór. Duet idealny? Dla mnie to już brzmi. Prócz tego swoje wersy położą Kękę, Skorup, TEDE, Belmondawg. Alternatywnym akcentem będzie obecność na płycie Ifi Ude – zapewne w refrenie.

jacuś prezes tracklista premiera album
via Instagram

Preorder PREZESA wystartuje już za dwa dni, a tymczasem jutro na streamingi wleci numer z Young Leosią. Piątkowo, prawidłowo, cyk pyk pyk, niunia ładuj się na pierwsze miejsce na OLiS-ie.

Jacuś – ŻYCIE MIASTA

Jacuś opublikował w sieci tracklistę swojego najnowszego wydawnictwa. Premiera PREZESA już wkrótce, a sądząc po zaproszonych gościach – album będzie nie tylko bujać, ale będzie też po prostu ciekawy. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →