kadr z teledysku

Tede publikuje drugą część „Pażałsty”


15 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po ponad siedmiu latach Tede opublikował drugą odsłonę singla Pażałsta. Utwór ponownie skierowany jest bezpośrednio do Władimira Putina, tym razem w ostrzejszych słowach.

Tede do Putina: “Już nie proszę, bo nie jestem głupi”

Teledysk do Pa2ałsta został opublikowany na TEDEWIZJI dziś około północy. Utwór jest bezpośrednim odniesieniem do hitu Pażałsta, pochodzącego z albumu VANILLAHAJS wydanego w 2015 roku. Tym razem za produkcję podkładu odpowiedzialny jest nie Sir Mich, a Tede. Obok Granieckiego wystąpiła Lajla. Za teledysk odpowiadają Pan Zgrywus oraz Łukasz Balcerzak. Piosenka Pa2ałsta trafi na album, który jeszcze nie został ogłoszony.

NIKT TEGO NIE OCZEKIWAL ALE KAZDY TEGO CHCIAL

– tłumaczy TDF (pisownia oryginalna).

Zobacz: Tede i Mata wykonują Pażałsta na tle ukraińskiej flagi

W piosence gospodarz jasno przedstawia swoje stanowisko odnośnie wojny w Ukrainie. Raper zwraca się bezpośrednio do Władimira Putina. Dosadne słowa znalazły się m.in. w refrenie wspomnianego singla: “Władimir Putin, już nie proszę, bo nie jestem głupi / Naciśnij guzik / No push that button, sz*ato / Davai, pfuj / Władimir Putin, idi nahui”.

Tede – Pa2ałsta

Tede promuje ostatni album – sprawdź, gdzie kupisz bilety

Stołeczna legenda cały czas promuje swoje ostatnie dotychczasowe wydawnictwo, czyli ESPEOERTE 0121. Krążek ukazał się w grudniu w związku z dwudziestoleciem debiutu TDF-a pt. S.P.O.R.T.. Najbliższy występ Granieckiego odbędzie się w czwartek 31 marca w Rzeszowie. Bilety na koncert Tedego w ALOHA znajdziecie na Biletomat.pl. Dostępna jest tylko jedna pula, więc nie zwlekajcie z zakupem!

To jednak nie koniec występów, które szykuje Tede. Raper wystąpi także 2 kwietnia w poznańskim Klubie Muzycznym B17. W maju autor Pa2ałsta odwiedzi także Kraków w ramach Juwenaliów UEK 2022.

Tede – ESPEOERTE 0121 – odsłuch albumu

Po ponad siedmiu latach Tede opublikował drugą odsłonę singla Pażałsta. Utwór ponownie skierowany jest bezpośrednio do Władimira Putina, tym razem w ostrzejszych słowach. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →