fot. @adamjakubowski

Jacuś liczy papier w stolicy. Oto „Życie Miasta


19 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Jacuś zwiastuje swój drugi album Prezes singlem Życie Miasta. 2022 rozpoczyna kolejny imprezowy banger.

Jacuś otwiera imprezę na pełnej

Na szerokie wody wypłynął przede wszystkim dzięki numerowi Zygzak, który był jednym z singli z płyty Sezon 3 Ekipy Friza. Kawałek odbił się szerokim echem, trendował na TikToku, co doprowadziła Jacusia m.in. do występu na koncercie Young Leosi w ramach Hulanki Tour. Oczywiście od tego działalność artysty się nie zaczęła – raczkującej popularności nadał mu album Gucci Trip z 2020, trapowo-imprezowy krążek, na którym znalazły się takie hity, jak Rakieta, Queen, czy Premier.

Raper niedawno wypuścił nowy singiel, który zwiastuje jego trzeci studyjny album. Słuchaliście już Życia Miasta?

Przeczytaj: Spotify opublikowało listę najpopularniejszych piosenek lata 2021

jacuś życie miasta singiel płyta album premiera

Orientalnie, na bogato

Jacuś będzie jednym z tych, których fani jedynego prawdziwego hip-hopy będą próbować zdyskredytować i zepchnąć ze świecznika, ale… No właśnie. To jest pewien punkt styku, trochę rapu, trochę popu, elektroniki i alternatywy, który nie zachwyci błyskotliwymi linijkami (jeżeli już, to pojedynczymi, a nie, całymi wersami) ani nie będzie wzmocniony backgroundem wyniesionym ze smutnego blokowiska. Będzie o hajsie i o dziewczynach, jak robiło to tysiące przed nim, tylko że na bicie siedzi to wszystko wyjątkowo dobrze. A jeżeli mówić stricte o Życiu Miasta, które zostało wyposażone w podkład nie tyle oryginalny, co orientalny, to mamy do czynienia z numerem o potencjale największego imprezowego bangera. Buja na średniej prędkości, a refren już po dwóch powtórzeniach zagnieżdża się w głowie.

„Życie Miasta” to pierwszy singiel z mojego nadchodzącego, drugiego, oficjalnego, studyjnego, fajnego, wartego przesłuchania, szokującego, w dechę albumu o nazwie „PREZES”. Przez okres, gdy mnie nie było za bardzo w Internecie przygotowałem dla Was trochę materiału, więc bardzo się cieszę że już mogę do Was wrócić z moją personą! W tym roku płytę przenoszę na kolejny lvl, więc zobaczymy jak upgrade wyboostuje mi zbroje. Nie ma wonsa, jest PREZES

– napisał artysta na swoich mediach społecznościowych.

Jacuś – ŻYCIE MIASTA

Jacuś zwiastuje swój drugi album Prezes singlem Życie Miasta. 2022 rozpoczyna kolejny imprezowy banger. Jacuś otwiera imprezę na pełnej Na szerokie wody wypłynął przede wszystkim dzięki numerowi Zygzak, który był jednym z singli z płyty Sezon 3 Ekipy Friza. Kawałek odbił się szerokim echem, trendował na TikToku, co doprowadziła Jacusia m.in. do występu na koncercie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →