kadr z teledysku „La Vida Loca"

Livin’ „La Vida Loca”. Jacuś z nowym imprezowym hitem


02 września 2022

Podziel się newsem:

Po wydaniu bardzo ciepło przyjętego albumu Jacuś wraca z nowościami. W sieci zadebiutował imprezowy singiel La Vida Loca.

Jacuś nie kończy wakacji

Wczoraj w serwisach streamingowych i na YouTube pojawił się nowy singiel Jacusia. Za cały proces produkcyjny odpowiada sam autor. Twórca wyprodukował, napisał, zmixował i zmasterował La Vida Locę. Dodatkowo Jacuś opracował całą koncepcję artystyczną, współtworzył scenariusz teledysku z Oliwierem Faikisem oraz współreżyserował wideo wraz z Kajetanem Falkowskim. Dodatkowo autor Prezesa razem ze wspomnianym Faikisem oraz @hax4dev odpowiada za montaż całości.

Jacuś – La Vida Loca

Zobacz: W 2022 roku mamy już czterech papieży. Jacuś i KęKę we wspólnym singlu

Premiera powyższej piosenki nie zapowiada na razie żadnego nowego projektu Jacka. W maju tego roku Pala wydał swój drugi album w karierze. Prezes składa się z aż szesnastu piosenek, w których oprócz gospodarza wystąpił szereg gości. Obok Jacka Pali pojawili się Ifi Ude, Belmondawg, Tede, Young Leosia, KęKę oraz Skorup.

Jacuś – Prezes – odsłuch albumu

Pala rusza w trasę z Tommym Cashem

W czerwcu Tommy Cash ogłosił, że jesienią pojawi się w Polsce. Estończyk w listopadzie odwiedzi pięć miast w ramach trasy World Tour PL 2022. Na liście znalazły się chociażby Warszawa, Kraków i Poznań. Towarzyszem koncertowych wojaży współautora Benz-Dealera będzie właśnie autor La Vida Loca.

Tommy Cash – World Tour PL 2022 – sprawdź daty

  • 25 listopada – Gdańsk – Klub B90
  • 26 listopada – Poznań – Klub Muzyczny B17
  • 27 listopada – Wrocław – Centrum Koncertowe A2
  • 29 listopada – Warszawa – Progresja
  • 30 listopada – Kraków – Klub Studio

Tommy Cash, estoński artysta definiujący swoją muzykę jako post-soviet rap, zdobył popularność dzięki singlowi Winaloto, który do dziś jest jednym z najpopularniejszych utworów rapera. Tommy’ego Casha wyróżnia silny, wręcz przerysowany europejski akcent, ekscentryczny wizerunek oraz kontrowersyjne teledyski, w których realizacji bierze aktywny udział

– zachęcają organizatorzy.
tommy cash jacuś world tour pl
fot. materiały prasowe

Po wydaniu bardzo ciepło przyjętego albumu Jacuś wraca z nowościami. W sieci zadebiutował imprezowy singiel La Vida Loca. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →