kadr z teledysku „La Vida Loca"

Livin’ “La Vida Loca”. Jacuś z nowym imprezowym hitem


02 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po wydaniu bardzo ciepło przyjętego albumu Jacuś wraca z nowościami. W sieci zadebiutował imprezowy singiel La Vida Loca.

Jacuś nie kończy wakacji

Wczoraj w serwisach streamingowych i na YouTube pojawił się nowy singiel Jacusia. Za cały proces produkcyjny odpowiada sam autor. Twórca wyprodukował, napisał, zmixował i zmasterował La Vida Locę. Dodatkowo Jacuś opracował całą koncepcję artystyczną, współtworzył scenariusz teledysku z Oliwierem Faikisem oraz współreżyserował wideo wraz z Kajetanem Falkowskim. Dodatkowo autor Prezesa razem ze wspomnianym Faikisem oraz @hax4dev odpowiada za montaż całości.

Jacuś – La Vida Loca

Zobacz: W 2022 roku mamy już czterech papieży. Jacuś i KęKę we wspólnym singlu

Premiera powyższej piosenki nie zapowiada na razie żadnego nowego projektu Jacka. W maju tego roku Pala wydał swój drugi album w karierze. Prezes składa się z aż szesnastu piosenek, w których oprócz gospodarza wystąpił szereg gości. Obok Jacka Pali pojawili się Ifi Ude, Belmondawg, Tede, Young Leosia, KęKę oraz Skorup.

Jacuś – Prezes – odsłuch albumu

Pala rusza w trasę z Tommym Cashem

W czerwcu Tommy Cash ogłosił, że jesienią pojawi się w Polsce. Estończyk w listopadzie odwiedzi pięć miast w ramach trasy World Tour PL 2022. Na liście znalazły się chociażby Warszawa, Kraków i Poznań. Towarzyszem koncertowych wojaży współautora Benz-Dealera będzie właśnie autor La Vida Loca.

Tommy Cash – World Tour PL 2022 – sprawdź daty

  • 25 listopada – Gdańsk – Klub B90
  • 26 listopada – Poznań – Klub Muzyczny B17
  • 27 listopada – Wrocław – Centrum Koncertowe A2
  • 29 listopada – Warszawa – Progresja
  • 30 listopada – Kraków – Klub Studio

Tommy Cash, estoński artysta definiujący swoją muzykę jako post-soviet rap, zdobył popularność dzięki singlowi Winaloto, który do dziś jest jednym z najpopularniejszych utworów rapera. Tommy’ego Casha wyróżnia silny, wręcz przerysowany europejski akcent, ekscentryczny wizerunek oraz kontrowersyjne teledyski, w których realizacji bierze aktywny udział

– zachęcają organizatorzy.
tommy cash jacuś world tour pl
fot. materiały prasowe

Po wydaniu bardzo ciepło przyjętego albumu Jacuś wraca z nowościami. W sieci zadebiutował imprezowy singiel La Vida Loca. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Jacuś nie kończy wakacji Wczoraj w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →