kadr z "Zuccenberg"

Tommy Cash rusza w Polskę! Estończyk zaprosił na trasę polskiego rapera


07 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Tommy Cash ogłosił trasę koncertową po Polsce. Raper jesienią odwiedzi pięć miast. Przez całe World Tour PL 2022 towarzyszyć mu będzie Jacuś.

Tommy Cash po raz kolejny w Polsce

Wczoraj Tommy Cash ogłosił, że znów odwiedzi Polskę. Tym razem estoński raper nie pojawi się wyłącznie na pojedynczy występ ani z powodu zaproszenia na festiwal.

Zobacz: Tommy Cash, Quebonafide i Mercedesy na scenie – Benz-Dealer wybrzmiał w Chorzowie

Autor PUSSY MONEY WEED pojawi się w naszym kraju w ramach trasy koncertowej World Tour PL 2022. W rozpisce znalazło się pięć miast. Wszystkie imprezy odbędą się w listopadzie. Pierwszą zaplanowaną 25 listopada w Gdańsku.

Tommy Cash – World Tour PL 2022 – sprawdź daty

  • 25 listopada – Gdańsk – Klub B90
  • 26 listopada – Poznań – Klub Muzyczny B17
  • 27 listopada – Wrocław – Centrum Koncertowe A2
  • 29 listopada – Warszawa – Progresja
  • 30 listopada – Kraków – Klub Studio

Tommy Cash, estoński artysta definiujący swoją muzykę jako post-soviet rap, zdobył popularność dzięki singlowi Winaloto, który do dziś jest jednym z najpopularniejszych utworów rapera. Tommy’ego Casha wyróżnia silny, wręcz przerysowany europejski akcent, ekscentryczny wizerunek oraz kontrowersyjne teledyski, w których realizacji bierze aktywny udział.

– zachęcają organizatorzy
tommy cash jacuś world tour pl
fot. materiały prasowe

Jacuś u boku Tommy’ego

Jak wynika z grafik promocyjnych, Estończyk zaprosił Jacusia w ramach supportu. Raper w zeszłym miesiącu wydał swój najnowszy krążek zatytułowany Prezes. Znalazły się na nim takie hity, jak chociażby Piątek wieczór z Young Leosią oraz Dzwonnik z Notre Dame z udziałem Tedego.

Jacuś – Prezes – odsłuch albumu

To nie pierwszy raz, kiedy Tommy współpracuje z polskimi raperami. Największy rozgłos zyskała znajomość rapera z Quebonafide. Artyści niejednokrotnie przecinali się artystycznie oraz prywatnie, a jednym z koronnych przykładów do obopólną sympatię jest Benz-Dealer. Innym polskim nawijaczem, który miał okazję pracować z Tommym Cashem, jest Mata. Zawodnik SBM Label wystąpił w filmie I QUIT MUSIC TO BECOME THE WORLDS FASTEST DELIVERY GUY ON THIS 300 000€ LAMBORGHINI, który Cash opublikował 1 kwietnia.

I QUIT MUSIC TO BECOME THE WORLDS FASTEST DELIVERY GUY ON THIS 300 000€ LAMBORGHINI

Tommy Cash ogłosił trasę koncertową po Polsce. Raper jesienią odwiedzi pięć miast. Przez całe World Tour PL 2022 towarzyszyć mu będzie Jacuś. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Tommy Cash po raz kolejny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →