fot. Karol Makurat

Young Leosia na nowo rozkręca “Hulanki”. EP-ki nie było, a teraz jest


26 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Young Leosia jest już definitywnie w innym miejscu, niż była rok temu, ale Hulanki nadal się kręcą. Ci, którzy nie zdążyli załapać się na pierwsze kompaktowe picie Bacardi ze szklanki, mają fuksa, bo płyta wróciła do dystrybucji.

Young Leosia rozpoczęła Rok tygrysa

Raperka w nowy etap swojej kariery weszła singlem Rok tygrysa, który oczywiście odnosi się do chińskiego sposobu określania lat i jak możecie się domyślać, ów rok tygrysa wypada właśnie w 2022. Nie oznacza to jednak, że temat Hulanek jest zamknięty. C’mon, niby tylko siedem piosenek, ale na koncertach to serio dawało radę wraz z remixami no i bisem, żadnych coverów!

Płyta na samym starcie wycisnęła świetne wyniki sprzedażowe, obecnie jest już pokryta platyną (stan na 12 stycznia tego roku – 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy) a przez jakiś czas była nawet sporą gratką dla kolekcjonerów. Hulanki Young Leosi w pewnym momencie bowiem zniknęły ze sklepów i nie można było ich nigdzie dostać. Trasa była zagrana, na stronie Internaziomali pusto, w Empikach null… Kwitły za to aukcje na Allegro i tego typu serwisach, gdzie sprytni resellowcy liczyli sobie nawet i dwie stówy za debiut artystki. Nieźle jak na początek, co?

Przeczytaj: Young Leosia ruszyła z własną kolekcją ubrań

Young Leosia - Hulanki Tour, Poznań [fotorelacja]
fot. Maciej Chomik

Jest nowy drop Hulanek!

Spóźnialscy mogą jednak odetchnąć z ulgą, bo EP-ka Young Leosi powróciła do sklepu Internaziomali, gdzie można zakupić ją już w regularnej cenie, czyli 35 polskich złotych. Artystka wciąż ma przed sobą swój najlepszy czas – nadal może świętować nominacje do Fryderyków (może nie jako jedyna, ale jedna z nielicznych raperek na pewno!) i przygotowywać się przed sezonem festiwalowym. Jestem pewna, że na Open’erze pod jej sceną będzie pełno. I to tylko takich ziomali, którzy z uśmiechem podzielą się na pół.

Young Leosia jest już definitywnie w innym miejscu, niż była rok temu, ale Hulanki nadal się kręcą. Ci, którzy nie zdążyli załapać się na pierwsze kompaktowe picie Bacardi ze szklanki, mają fuksa, bo płyta wróciła do dystrybucji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]


ZOBACZ: Young Leosia – Hulanki Tour, Poznań [fotorelacja]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →