Kadry z teledysków

Mata gościem na ostatnim koncercie Young Leosi z „Hulanki Tour”


22 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Wtorkowy koncert Young Leosi w warszawskim Torwarze uświetnił swoją obecnością sam Mata. Raper zafarbował włosy na różowo i wystąpił w koszulce z napisem „I Love Young Leosia”. Sprawdź szczegóły.

Mata na koncercie Young Leosi

Podczas finałowego koncertu z Hulanki Tour, na scenie w warszawskim Torwarze, obok Young Leosi, pojawił się Mata. Raper wykonał na evencie dwie piosenki: SKUTE BOBO oraz Kiss Cam.

Prawda jest taka, że cała Polska jest zakochana w Young Leosi. Ja dołączam do fanklubu.

– powiedział przed wykonaniem Kiss Camu
@zyciestonera

#mata #youngleosia #hulankitour #hulanki

♬ dźwięk oryginalny – zyciestonera
@zuziabuko

piękny jak zawsze🤍 #mata #youngleosia #concert #warszawa #hulanki #dlaciebie

♬ original sound – ✨buko✨

Był to już ostatni koncert z trasy, w ramach której autorka Szklanek odwiedziła 8 polskich miast. Rozkład jazdy wyglądał następująco:

Hulanki tour

10.12.2021 – Katowice – Walcownia

11.12.2021 – Wrocław – Zaklęte Rewiry

12.12.2021 – Wrocław – Zaklęte Rewiry

17.12.2021 – Szczecin – Netto Arena

 18.12.2021 – Gdańsk – B90

 19.12.2021 – Gdańsk – B90

21.12.2021 – Warszawa – COS Torwar

Warto zaznaczyć, że całe wynagrodzenie Leosi za wtorkowy koncert w kwocie 50 tys. złotych zostało przekazane na rzecz fundacji Inspiring Girls Polska, której misją jest pomaganie młodym dziewczynom w realizowaniu swoich marzeń. Jak wyglądały koncerty młodej raperki? Jeśli Was nie było, możecie się o tym przekonać, czytając naszą relację oraz oglądając dwie fotorelacje: z Krakowa i z Poznania.

YOUNG LEOSIA – „SZKLANKI” NA ŻYWO W KRAKOWIE

Wtorkowy koncert Young Leosi w warszawskim Torwarze uświetnił swoją obecnością sam Mata. Raper zafarbował włosy na różowo i wystąpił w koszulce z napisem „I Love Young Leosia”. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już […]

8.01.2022 | Smolasty w Rzeszowie

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →