fot. materiały organizatora

Belmondawg wciąż w trasie. Kolejne koncerty w grudniu!


07 listopada 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Jeden z najbardziej charakterystycznych artystów na polskiej scenie rapowej, Belmondawg, zagra w grudniu w Toruniu, Szczecinie, Katowicach i Krakowie.

Fani głodni nowości

Od premiery ostatniego, premierowego materiału od Belmondawga minęło w tym roku dwa lata. Fani są głodni nowości, choć trzeba przyznać, że przez ten czas raper nie próżnował. Wydał między innymi EP-kę Aglio e Olio, będącą zbiorem jego opublikowanych na SoundCloudzie utworów, a także maxisingiel Piekarenka. Ostatnim wydawnictwem od Młodego G z Gdyni jest jednak utwór Fresh Air nagrany wspólnie z producentem Expo 2000, a także legendą jazzowej sceny, Michałem Urbaniakiem.

Kup bilety na trasę Belmondawg!

Najbliższe koncerty rapera będą okazją do posłuchania materiału z kultowego już minialbumu H.A.U. (Hustle As Usual), ostatnich singli, starych dobrych hitów, oraz niepublikowanych do tej pory utworów. Belmondawg, autor jednej z najlepiej ocenianych płyt 2021 roku, pojawi się w Toruniu w klubie King Lizard (10 grudnia), w Szczecinie w Hali Odra (16 grudnia), Katowicach w P23 (22 grudnia) oraz w Krakowie w Hype Parku (29 grudnia). Na koncertach pojawi się w towarzystwie Expo 2000 oraz Yomenika.

Bilety na wydarzenia są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Pamiętajcie, że można tam również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Jeden z najbardziej charakterystycznych artystów na polskiej scenie rapowej, Belmondawg, zagra w grudniu w Toruniu, Szczecinie, Katowicach i Krakowie. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Fani głodni nowości Od premiery ostatniego, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →