kadr z klipu do utworu „Poppyn!”

Belmondawg, Yomen i Expo 2000 prezentują singiel „Yomen Videos”


02 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Belmondawg na dobre powraca wydawniczo. Tym razem do współpracy przy singlu Yomen Videos zaprosił Yomena oraz Expo 2000.

Powrót Belmondziaka

Stęskniliście się za Belmondawgiem? Od ostatniego nowego, pełnoprawnego projektu od rapera, Hustle As Usual, minie w tym roku dwa lata. Owszem, w międzyczasie ukazała się EP-ka Aglio e Olio, jednak zawierała ona utwory, które od dawna były dostępne do odsłuchania na platformie soundcloud. Z kolei Sztossingery EP były remixami utworów z Hustle As Usual. Maxisingiel Piekarenka z kolei wedle opisu zapowiadał album, mający ukazać się jesienią 2022 roku, lecz do niczego takiego nie do szło. Wydaje się jednak, że Belmondawg powraca na dobre. Po wydanym w listopadzie zeszłego roku singlu Poppyn! i 1664 (z gościnnym udziałem Profeata, Heriego i Mr. Yana) z początku tego roku przyszedł czas na Yomen Videos.

Belmondawg – Yomen Videos feat. Yomen prod. Expo 2000

Przejęty koncert

Jakiś czas temu o Belmondawgu było głośno jednak zupełnie nie ze względu na jego muzykę. Podczas koncertu we Wrocławiu na scenę wszedł fan, będący ewidentnie nietrzeźwy. Przerwał koncert i zaapelował o zorganizowanie hołd dla zmarłego kilka lat temu rapera, Leha. Belmondawg cierpliwie wysłuchał całej wypowiedzi fana, po czym zarządził pół minuty ciszy dla zmarłego artysty. Całe zajście zostało udokumentowane i wrzucone na TikToka.

@pilar7yt Typ przerywa koncert Belmondo😱#viral ##dc #belmondo #fyp #wroclaw ♬ dźwięk oryginalny – Pilar7

Belmondawg na dobre powraca wydawniczo. Tym razem do współpracy przy singlu Yomen Videos zaprosił Yomena oraz Expo 2000. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Powrót Belmondziaka Stęskniliście się za Belmondawgiem? […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →