fot. Marcin Karoń

Belmondawg rusza jesienią w trasę po Polsce!


04 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Jeden z najciekawszych i najbardziej charakterystycznych artystów na polskiej scenie rapowej, Belmondawg, zagra jesienią cztery koncerty: w Warszawie, Białymstoku, Wrocławiu i Poznaniu.

He’s hustlin’ as usual

Od premiery ostatniego, premierowego materiału od Belmondawga minęło w tym roku dwa lata. Fani są głodni nowości, choć trzeba przyznać, że przez ten czas raper nie próżnował. Wydał między innymi EP-kę Aglio e Olio, będącą zbiorem jego opublikowanych na soundcloudzie utworów, a także maxisingiel Piekarenka. Ostatnim wydawnictwem od Młodego G z Gdyni jest jednak utwór Fresh Air nagrany wspólnie z producentem Expo 2000, a także legendą jazzowej sceny, Michałem Urbaniakiem. Czy singiel ten zwiastuje nowy album od Belmondawga? Mamy taką nadzieję. Szansa, by przekonać się, co szykuje dla nas raper, nadarzy się już niedługo podczas kilku koncertów. Pierwszy z nich odbędzie się w Warszawie.

Belmondawg, Expo 2000, Michal Urbaniak – Fresh Air

Kup bilety na koncert Belmondawga!

Belmondawg, autor jednej z najlepiej ocenianych płyt 2021 roku pojawi się w Warszawie w klubie Progresja (6 października), w Białymstoku w Niebie Nocą (13 paździenika), we Wrocławiu w Zaklętych Rewirach (28 października) i w Poznaniu w Tamie (11 listopada). Podczas koncertów usłyszycie nie tylko materiał z Hustle As Usual EP, ale też największe hity rapera oraz niepublikowane jeszcze single. Być może doczekacie się jakieś zapowiedzi nowego materiału od Belmondziaka? Koniecznie wpadajcie się przekonać. Bilety na wydarzenia są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Pamiętajcie, że można tam również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Jeden z najciekawszych i najbardziej charakterystycznych artystów na polskiej scenie rapowej, Belmondawg, zagra jesienią cztery koncerty: w Warszawie, Białymstoku, Wrocławiu i Poznaniu. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać He’s hustlin’ as […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →