fot. kadr z teledysku „Followup”

Fan wtargnął na scenę podczas koncertu Belmondo. Artysta zachował klasę


20 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Na ostatnim koncercie Belmondo miała miejsce dość nieprzyjemna i nieprzewidziana sytuacja. Twórca wybrnął z niej tak sprawnie, że bardzo zaimponowało to fanom.

Co się wydarzyło podczas koncertu Belmondo?

Belmondo grał w piątek na dziedzińcu wrocławskiego klubu Ciało. W trakcie wystąpienia na scenę wszedł będący pod wpływem fan, który przerwał koncert i chciał zorganizować hołd dla Leha. Raper cierpliwie wysłuchał całej jego wypowiedzi, po czym zarządził pół minuty ciszy dla zmarłego artysty. Później uprzejmie poprosił fana o zejście ze sceny – gość się do tej prośby dostosował. Całe zajście zostało uchwycone przez kamerę i wrzucone na TikToka.

@pilar7yt Typ przerywa koncert Belmondo😱#viral ##dc #belmondo #fyp #wroclaw ♬ dźwięk oryginalny – Pilar7

Ostatnie ruchy Belmondziaka

Z zeszłym roku na rynku zadebiutowało Hustle As Usual EP – wydawnictwo, które jak na razie zamyka dyskografię Belmondo. Płyta spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem zarówno ze strony słuchaczy, jak i krytyków.

Hustle Us Usual EP – tracklista

1. Intro
2. CAPTCHA
3. Te Tereny
4. Agnihotra (skit)
5. Followup feat. Dizkret
6. Popp Deep (skit)
7. Z.K.C.K. (Teesy Vol. 2/10)
8. Wte I Wewte
9. Pappardelle all’arrabbiata – 1988 remix
10. P.S.W.I.S – DJ Eprom remix
11. Poppyn Universe feat. YoMenik
12. Strona B

Hustle As Usual EP – odsłuch albumu

Belmondo zagra na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Już w dniach 11-13 sierpnia w Płocku odbędzie się kolejna edycja Lech Polish Hip-Hop Festival. Bilety na ten wyjątkowy event znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Czyje koncerty odbędą się na evencie oprócz Belmondziaka? Jak do tej pory w puli artystów znaleźli się: Tede, Pezet, Bedoes, Białas, Borixon, ReTo, Bisz B.O.K., Fokus, Szpaku, Jan-Rapowanie, Janusz Walczuk, Kacperczyk, Gibbs, Smolasty, Miętha, Zetha, Chivas, Oliwka Brazil, Szczyl, Miszel, Opał i Floral Bugs, Bober, Adi Nowak, Lordofon, Sante Synthesi, Vkie, Szymi Szyms, Sitek, Rusina, Kosa, Moli, RIP SCOTTY & LEEO, Asthma, Ćpaj Stajl, Anatom, Czeluść, Kowalczyk x Serca, OKI, Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZ, Dwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, Małpa, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, Kabe. Radzimy nie zwlekać z zakupem wejściówek!

Przeczytaj także: Belmondo w nowej piosence pokazuje, jak postąpić w sytuacji Maty

Na ostatnim koncercie Belmondo miała miejsce dość nieprzyjemna i nieprzewidziana sytuacja. Twórca wybrnął z niej tak sprawnie, że bardzo zaimponowało to fanom. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →