Jan Piechota, Jakub Kozak i inni

„Z. K. C. K. (Teesy Vol. 2/10)” Belmondawga doczekały się klipu


08 października 2021

Podziel się newsem:

Ponad trzy miesiące po premierze Hustle As Usual EP Belmondawg prezentuje teledysk do Z. K. C. K. (Teesy Vol. 2/10). Sprawdź najnowszy klip.

Z. K. C. K. (Teesy Vol. 2/10) z klipem

Z. K. C. K. (Teesy Vol. 2/10) to singiel z wydanego w czerwcu tego roku Hustle As Usual EP. W typowym dla siebie stylu Belmondo (występujący obecnie pod ksywą Belmondawg) opowiada na nim o kontrowersyjnym w jego wypadku temacie czyli… sprzedaży oraz wysyłce. Konkretnie chodziło o koszulki, które dalej można zamawiać na stronie jego wytwórni Poppyn. Teledysk do utworu to zmontowane przez Yomen Videos liczne nagrania z koncertów z miast, gdzie Belmondo wystąpił już ze swoim ostatnim materiałem. Za bit do Z. K. C. K. (Teesy Vol. 2/10) odpowiada Expo2000 intensywnie współpracujący ostatnimi czasy z gdyńskim raperem. Jest on chociażby autorem bitu do maxisinglowego Pappardelle all’arrabbiata.

Belmondawg – Z. K. C. K. (Teesy Vol. 2/10)

Hustle As Usual EP – spłacany kredyt zaufania

Po rozmaitych zawirowaniach pozamuzycznych 2021 zdaję się być rokiem, w którym Belmondo wychodzi na prostą, znacznie ocieplając swój wizerunek. Choć najwierniejsi fani, pomimo wcześniejszych afer z wysyłką płyt, dalej w ciemno kupowali od Belmondo preordery maxisingla Pappardelle all’arrabbiata, w przypadku sprzedaży Hustle As Usual EP z pewnością pomogła dystrybucja Asfalt Records. Zaangażowanie tak dużej wytwórni w sprzedaż płyt kontrowersyjnego rapera było jasnym sygnałem kredytu zaufania, który póki co Belmondo spłaca.

Belmondawg – Pappardelle all’arrabbiata (EXPO 2000 OG EP VERSION)

Belmondo – raper wielu kontrowersji

Ciężko jednak będąc w temacie pochodzącego z Gdyni rapera nie wspomnieć choćby delikatnie o licznych kontrowersjach związanych z jego osobą. Brak wysyłki fizycznych wydań mixtape’u Sos, Ciuchy i Borciuchy, liczne konflikty ze współpracownikami (szczególnie Kazem Bałagane), nagrywanie filmów na Instagramie będąc pod wpływem przeróżnych substancji odurzających i wreszcie wyrzucenie z założonego przez siebie składu Mobbyn. Wszystko to sprawiło, że wielu słuchaczy postawiło krzyżyk na Belmondo. Na ten moment wydaje się, że całkowicie niesłusznie.

Ponad trzy miesiące po premierze Hustle As Usual EP Belmondawg prezentuje teledysk do Z. K. C. K. (Teesy Vol. 2/10). Sprawdź najnowszy klip. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

Bilety na koncerty Belmondawg

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →