Belmondawg wraca na „Te Tereny” i zapowiada nową płytę


09 marca 2021

Podziel się newsem:

Belmondawg wrócił! Miał odejść, a jednak ponownie zawitał na Te Tereny. W dodatku zaopatrzony w egzemplarze swojej nowej płyty, której preorder wystartował wraz z pojawieniem się premierowego singla.

Młody G, Belmondziarz Z Gdyni, a nie skądś tam

Na naszej scenie z pewnością jest fenomenem! A jeśli nie, to postacią co najmniej nietuzinkową. Kolejne ruchy ze strony Belmondawg każdorazowo budzą niemałe zainteresowanie środowiska. Zastanawiać może jedynie czy zainteresowanie to spowodowane jest twórczością Młodego G, czy też jedynie postawą i częstymi skandalikami rapera. Nie można odmówić mu oryginalności. To na pewno. Tak i jak i tego, że trafiają mu się interesujące teksty i wyróżnia się charakterystycznym wokal. Rozbawić skojarzaniem i porównaniem, czy błysnąć fajnym neologizmem też potrafi. Ale czy jest w tym na naszej scenie jedyny? Odosobniony z pewnością jest w swoich, często słabych lotów wyczynach. Afera z wanną Rafalali, konflikt z Mobbyn, próby założenia lifestyle’ewego magazynu, zakończenie kariery, i następnie powrót do rapu. Trochę tego Belmondziak na koncie już ma. Dość już jednak tej wyliczanki, gdyż Młody Gipsy wraca na Te Tereny i to się obecnie dla słuchaczy liczy najbardziej.

Belmondawg – Te Tereny

H.A.U. zaplanowane na kwiecień

Wypuszczonym w dniu wczorajszym singlem Belmondawg zainaugurował przedsprzedaż swojego nowego wydawnictwa. O planie wypuszczenia EPki zatytułowanej Hustle As Usual, w skrócie H.A.U., wiemy już od jakiegoś czasu. Pierwszym singlem zwiastującym ten materiał był natomiast numer Pappardelle all’arrabbiata. Tytuły pozostałych kawałków znajdziecie z kolei poniżej, a premiery nowego EPki od Sztossingera spodziewajcie się 20-go kwietnia. Preorder H.A.U. już teraz znajdziecie na oficjalnej stronie ekipy Poppyn.

Belmondawg – Hustle As Usual – tracklista

 1. Intro
 2. Te Tereny
 3. Aglio Olio e Peperoncino
 4. Z.K.C.K. (Teesy Vol. 2/10)
 5. Nowe Miasto (feat. – ???)
 6. Pappardelle all’arrabbiata
 7. Wte i wewte
 8. CAPTCHA
 9. Strona B
 10. P.S.W.S.
 11. Poppyn Universe
Belmondowg - Hustle As Usual EP - okładka
Belmondowg – Hustle As Usual EP – okładka

Belmondawg – Pappardelle all’arrabbiata

Premierowy koncert z EP H.A.U. – bilety

Na trzy dni przed premierą EPki H.A.U., fani Młodego G Sportowca będą okazje mieli usłyszeć na żywo! Belmondawg pojawi się 17-go kwietnia w gdańskim klubie B90, gdzie odbędzie się koncert premierowy najnowszego wydawnictwa Tytusa. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

“Huste As Usau” EP ukaże się 20-go kwietnia. Trzy dni wcześniej natomiast w Gdańsku odbędzie się premierowy koncert z tym materiałem.

Belmondawg | 17 kwietnia 2021, Sobota, B90

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →