Belmondawg łączy siły z Asfaltem i prezentuje singiel z legendą polskiej sceny

Podziel się newsem:

Poppyn, wydawnictwo rapera Belmondawg łączy siły z Asfalt Distro. Pierwszym owocem tej współpracy będzie EP-ka Hustle As Usual. Posłuchajcie nowego singla, w którym gościnnie udzielił się Dizkret.

Belmondawg łączy siły z Asfaltem

Nowy materiał od Belmondawg ukaże się nakładem Asfalt Distro. Premiera Hustle As Usual EP zaplanowana jest na 25 czerwca. Za produkcję całej epki odpowiada EXPO 2000, który zwrócił już na siebie uwagę bitem w luźnym singlu Młodego GKto by pomyślał, z gościnnym udziałem Liroya. Klasyczny, choć oryginalny charakter bitów EXPO 2000 idzie w parze z analogowym mixem i masterem od Eprom Sound Studio.

Sprawdź także: Belmondawg wraca na Te Tereny i zapowiada nową płytę

Pierwszy, limitowany nakład H.A.U. EP zostanie osobiście podpisany przez Belmondawg, a poligrafia płyty zostanie wydrukowana na ekologicznym papierze. Nie zabraknie również skejtowych naklejek. Krążek możecie zamawiać pod tym linkiem.

Belmondawg – Hustle As Usual EP tracklista

 1. Intro
 2. CAPTCHA
 3. Te Tereny
 4. Agnihotra (skit)
 5. Followup feat. Dizkret
 6. Popp Deep (skit)
 7. Z.K.C.K. (Teesy Vol. 2/10)
 8. Wte I Wewte
 9. Pappardelle all’arrabbiata
 10. P.S.W.I.S
 11. Poppyn Universe feat. Yomen
 12. Strona B
Belmondawg Hustle As Usual okładka

Belmondo wypuszcza singiel z Dizkretem

Wraz z informacją o współpracy z Asfaltem, ukazał się również nowy singiel zapowiadający album. Followup to nie tylko staroszkolne podejście do rapu autorstwa Młodego G, ale i niespodziewana gościnka Dizkreta. Za reżyserię teledysku odpowiada Maciej Buchwald, który przy współpracy z Bartkiem Walosem opracował również scenariusz. Całość dopełniają zdjęcia Tomka Gajewskiego. Sprawdźcie, jak wyszło:

Belmondawg – Followup feat. Dizkret


Belmondawg zagra w Poznaniu i we Wrocławiu – bilety

Premierowego wydawnictwa będzie już niebawem będzie można posłuchać na żywo. W ramach promocji Hustle As Usual EP, Belmondawg wystąpi m.in. w poznańskiej Tamie (3 lipca) i w Academia Club we Wrocławiu (31 lipca). Bilety na oba koncerty są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Poppyn, wydawnictwo rapera Belmondawg łączy siły z Asfalt Distro. Pierwszym owocem tej współpracy będzie EP-ka Hustle As Usual. Posłuchajcie nowego singla, w którym gościnnie udzielił się Dizkret. Belmondawg łączy siły z Asfaltem Nowy materiał od Belmondawg ukaże się nakładem Asfalt Distro. Premiera Hustle As Usual EP zaplanowana jest na 25 czerwca. Za produkcję całej epki […]

Bilety na koncerty Belmondawg

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →