Kadr z teledysku

Belmondo w nowej piosence pokazuje, jak postąpić w sytuacji Maty


28 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Belmondo wykorzystuje swoją popularność, by edukować. Nawiązał współpracę z adwokatem specjalizującym się w sprawach narkotykowych w celu pokazania, jak możemy postępować w sytuacji, która dotknęła niedawno Matę – w sytuacji, w której policja łapie nas z nieznaczną ilością marihuany na własny użytek.

Jak Belmondo i jego nowy numer mają się do Maty?

Zarówno facebookowy post wytwórni Asfalt Records zawierający wrzutkę z numerem, jak i opis klipu przekierowuje nas na stronę nawlasnyuzytek.com, gdzie przedstawione są szczegółowe wyjaśnienia dotyczące sytuacji, od której cały Internet dziś zawrzał – Mata został złapany przez policję za posiadanie 1.5 grama marihuany. Ilość, którą posiadał można zaklasyfikować jako nieznaczną i nie ma wątpliwości, że posiadaną na własny użytek. Spotkało to najpopularniejszego rapera w Polsce, osobę, z którą masa młodych ludzi się utożsamia – a więc może to spotkać wielu spośród odbiorców rapu. Edukujmy się zatem! Stelios Alewras szczegółowo w dedykowanym tekście przybliża, mówienie czego w takiej sytuacji może wpłynąć na naszą korzyść, a co na niekorzyść. Belmondo natomiast w teledysku pokazuje wiedzę wynikającą z artykułu w praktyce – przedstawia on gdynianina podczas konfrontacji z policją i modelowe z punktu widzenia prawnego zachowanie w takiej sytuacji.

Miejmy nadzieję, że Mata posiadał wiedzę, którą popularyzuje teraz Belmondziarz przed czwartkowym feralnym incydentem.

Belmondawg feat. Stelyo – Wyjaśnienia 30 G

Belmondo wykorzystuje swoją popularność, by edukować. Nawiązał współpracę z adwokatem specjalizującym się w sprawach narkotykowych w celu pokazania, jak możemy postępować w sytuacji, która dotknęła niedawno Matę – w sytuacji, w której policja łapie nas z nieznaczną ilością marihuany na własny użytek. Jak Belmondo i jego nowy numer mają się do Maty? Zarówno facebookowy post […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →