fot. materiały prasowe

Belmondawg podpisał nowy kontrakt! Młody G rozpoczął współpracę z majorsem


05 listopada 2022

Podziel się newsem:

Belmondawg dołączył do Sony Music Poland. Informację podała wytwórnia.

Belmondo z kontraktem w majorsie

Wczoraj w mediach społecznościowych Sony Music Poland opublikowany post dotyczący najnowszego transferu. Do polskiego oddziału międzynarodowej wytwórni dołącza reprezentacja Poppyn, tj. Belmondawg, Expo 2000 oraz Jakub z Gdyni.

Zobacz: Belmondawg hołduje klasycznej włoskiej kuchni tytułem najnowszej EP-ki

Wcześniej Młody Sarmata związany był z Asfalt Records, choć nieustannie pracował nad budową Poppyn. Najpewniej kontrakt z Sony Music Poland również będzie dalszym etapem kreowania marki Młodego Gdynianina. Nakładem wytwórni Tytusa ukazała się chociażby EP-ka Hustle As Usual EP z czerwca zeszłego roku. Album został uznany za jedno z najlepszych wydawnictw w całym 2021.

Obecnie dyskografię Młodego G wieńczą Aglio e Olio EP oraz Sztossingery EP. Drugi z materiałów powstał we współpracy z The Very Polsih Cut Outs i składa się z siedmiu piosenek. Z kolei Aglio e Olio to osiem utworów, w tym m.in. Emploi, Osąd i Gyros.

Belmondawg – Aglio e Olio EP – odsłuch albumu

Belmondawg wystąpi w Poznaniu. Sprawdź, gdzie kupisz bilety!

Świeżo upieczony zawodnik Sony już w przyszłym miesiącu pojawi się w stolicy Wielkopolski. Belmondziak odwiedzi klub Próżność przy ul. Niepodległości 8a w sobotę 10 grudnia. Start wydarzenia zaplanowano na 20:00.

Belmondo, Belmondawg, Młody G z Gdyni – bez względu na ksywkę, oto jedna z najbarwniejszych postaci polskiej rap sceny. Autor nośnych wersów, które trafiają do potocznego języka i za które pokochali go odbiorcy. Spodziewajcie się prezentacji materiału ze świetnie przyjętego minialbumu H.A.U. (Hustle As Usual), starych dobrych hitów, oraz niepublikowanych do tej pory utworów

– zachęcają organizatorzy.

Wejściówki na koncert Belmondawg w Poznaniu znajdziecie na Biletomat.pl. W ofercie znajdziecie już jedynie trzecią, ostatnią, pulę biletów, tak że nie zwlekajcie z zakupem!

Belmondawg dołączył do Sony Music Poland. Informację podała wytwórnia. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Belmondo z kontraktem w majorsie Wczoraj w mediach społecznościowych Sony […]

Belmondawg w Poznaniu | 10.12.2022

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →