kadr z „STRZELNICA I PIEROGI LWOWSKIE”

Belmondawg i Expo 2000 wydali maxisingiel. “Piekarenka” już otwarta


19 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W serwisach streamingowych ukazał się najnowszy maxisingiel Belmondawga we współpracy z Expo 2000. W ofercie Asfalt Shopu zostały ostatnie sztuki fizycznej kopii Piekarenki.

Belmondziarz i Expo 2000 z maxisinglem

O premierze Piekarenki w formie maxisingla dowiedzieliśmy się w zeszłą środę. Na wydawnictwo składają się cztery pozycje, a oprócz Belmondawga i Expo 2000 pracowali przy nich także DJ VaZee oraz Own Dialect.

Zobacz: Belmondawg razem z Expo 2000 idą odwiedzić Piekarenkę. Limitowany maxisingiel w sprzedaży

Wraz z zapowiedzią projektu rozpoczęła się limitowana przedsprzedaż fizycznych egzemplarzy. Do tej pory zostało jeszcze niecałe osiemdziesiąt sztuk dostępnych w Asfalt Shopie. Za opracowanie graficzne krążka oraz specjalnego merchu odpowiada Bartosz Minkiewicz, twórca komiksu Wilq Superbohater.

Blemondawg x Expo 2000 – Piekarenka – odsłuch maxisingla

Młody G odwiedzi Gdańsk. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

W najbliższy piątek Belmondawg zawita w Gdańsku na plantach za Halą Olivia przy Alei Grunwaldzkiej 470. To nowa przestrzeń w Trójmieście, którą stworzono z myślą o letnich rozrywkach. Młody gdynianin, który w zeszłym roku wydał bardzo ciepło przyjętą EP-kę Hustle As Usual, rozpocznie koncert o 21:00. Bramki otworzą się półtorej godziny wcześniej, natomiast warm up zaplanowano na 20:30. Dwie pierwsze partie biletów zniknęły w bardzo szybkim tempie. Ostatnią pulę wejściówek na Belmondawga w Gdańsku znajdziecie na Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem!

Belmondo, Belmondawg, Młody G z Gdyni – bez względu na ksywkę, oto jedna z najbarwniejszych postaci polskiej rap sceny. Autor nośnych wersów, które dostały się wprost do potocznego języka i za które pokochali go odbiorcy. Spodziewajcie się prezentacji materiału ze świetnie przyjętego minialbumu Huste As Usual, starych dobrych hitów, oraz niepublikowanych do tej pory utworów

– zachęcają organizatorzy.

W serwisach streamingowych ukazał się najnowszy maxisingiel Belmondawga we współpracy z Expo 2000. W ofercie Asfalt Shopu zostały ostatnie sztuki fizycznej kopii Piekarenki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Belmondziarz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →